Brak platyny "Ostateczny Odwet"

autor: Verkier
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak platyny "Ostateczny Odwet"

★★ Novice

Witam serdecznie!

 

Mam następujący problem. Otóż ukończyłem wszystkie osiągnięcia w grze NFS Payback (57/57) i zgodnie z tym co wiem, powinienem otrzymać puchar/platynę o nazwie "Ostateczny odwet", jednakże po wbiciu ostatniego osiągnięcia nic takiego nie miało miejsca i nigdzie nie pojawiła się o tym informacja na moim koncie Origin, czy też w samej grze. Uruchamiałem zarówno Origin jak i NFS'a kilka razy, jednak to również nie przyniosło żadnego rezultatu. Chciałbym się dowiedzieć co może być tego przyczyną i z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 10 (1 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

Community Manager

Hej @Verkier

 

Trofeum "OSTATECZNY ODWET" jest przyznawane jako platynowe trofeum tylko na konsoli PlayStation 4, jako nagroda za ukończenie wszystkich innych zadań. Więcej informacji na temat osiągnięć i trofeów w Need For Speed Payback znajdziesz tutaj

 

Gratulacje wymaksowania osiągnięć na PC. :eahigh_file:

 

Może podzielisz się z nami zdjęciami swoich samochodów z gry? Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 10 (1 122 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

Community Manager

Hej @Verkier

 

Trofeum "OSTATECZNY ODWET" jest przyznawane jako platynowe trofeum tylko na konsoli PlayStation 4, jako nagroda za ukończenie wszystkich innych zadań. Więcej informacji na temat osiągnięć i trofeów w Need For Speed Payback znajdziesz tutaj

 

Gratulacje wymaksowania osiągnięć na PC. :eahigh_file:

 

Może podzielisz się z nami zdjęciami swoich samochodów z gry? Standard smile

Wiadomość 2 z 10 (1 123 wyświetleń)

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

★★ Novice

Jasne, że pochwalę się swoją flotą Standard smile

 

Przede wszystkim moim oczkiem w głowie w fabule i online jest Audi R8, natomiast Koenigsegg'a zakupiłem jedynie po to by zaliczyć wymagane osiągnięcie. Jeśli chodzi o terenówki to większość fabuły zaliczyłem Infiniti Q60, jednak w późniejszym czasie owy wóz sprzedałem, a jego winyl został przeniesiony na Q60 do Speedcrosss'u. Później korzystałem z Porshe Panamery Turbo. W Drifcie używam naprzemiennie McLarena P1 z Lambo Huracanem, a w ucieczce od początku do końca zostałem przy Audi S5. Do dragów używałem Camaro SS, jednak przypadkowo usunąłem jego winyl, dlatego wygląda inaczej.

 

Jak widać mam swój konkretny styl tuningu aut i z wielką niecierpliwością czekam na nowego NFS'a, bym i tam mógł przenieść swój "Verkier Style" Standard smile

Mam nadzieję, że autka się podobają Wink

 

WYŚCIG : Audi R8, Koenigsegg Regera
TEREN : Porshe Panamera
DRIFT : Lamborghini Huracan, McLaren P1
SPEEDCROSS : Infiniti Q60
UCIECZKA : Audi S5
DRAG : Camaro SS

Wiadomość 3 z 10 (1 114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

★★ Novice

Druga część prezentacji aut Standard smile

Wiadomość 4 z 10 (1 112 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

★★ Novice

Trzecia i ostatnia część Standard smile

Wiadomość 5 z 10 (1 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

@Verkier 

 

Siódmy jest super ma moc Standard smile

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 10 (1 107 wyświetleń)

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

★★ Novice

Dzięki, zaraz po R8 i Huracanie mój trzeci ulubieniec Wink

Wiadomość 7 z 10 (1 103 wyświetleń)

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

Community Manager

Chevy Camaro SS FTW!:eahigh_file:

 

@SylwesterSpalony @spitfiresiemion 

 

Rzućcie okiem na te cacka Wink

Wiadomość 8 z 10 (1 095 wyświetleń)

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

Jest moc, chociaż mnie najbardziej akurat spodobała się Panamera z tej ósemki, pewnie trochę dlatego, że ogólnie lubię Porsche Angel Infiniti też szczególnie fajnie pasuje. Swoją drogą podziwiam upór do przemalowania wszystkich głównych aut, mnie prawdę mówiąc cierpliwości wystarczyło w stu procentach tylko na Regerę ^^

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 9 z 10 (1 091 wyświetleń)

Dot.: Brak platyny "Ostateczny Odwet"

Nom fajne, ja też mam sporą  kolekcję,ale brak mi możliwości kasowania aut z garażu  bo z tych abadoned mam już chyba po 4 z każdego  😂

Wiadomość 10 z 10 (1 085 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem