Dot.: Brak zawartości

autor: bodztobodz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, dowiedziałem się, że dużo osób już dostało paczki za przedpremierowe kupno gry tj. paczka za 15k+ wypożyczony Ronaldo, a ja w dalszym ciągu od wpisania kodu tydzień temu tej zawartości nie dostałem.

Platforma PC

Wiadomość 72 z 223 (5 176 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [#] Brak paczek za zawartość dodatkową - Fifa 19 PC

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio w dniu dzisiejszym przydzieliło osobom dotkniętym tym błędem zaległą zawartość plus rekompensatę. W ramach przypomnienia problem dotyczył osób, które zakupiły edycję Standardową w Przed-sprzedaży PC (przed 29/09/18) i po wykorzystaniu 16 cyfrowego kodu na Origin nie otrzymały zawartości przed-sprzedażowej

 

Uwaga: Jeśli ktoś zamówił grę po tym terminie czyli wersja post-launch, albo nie wykorzystał kodu przydzielonego przez sprzedawcę (sklep), nie kwalifikuję się na zawartość przyznawaną w dniu dzisiejszym przez studio.

 

:ealight_bulk: Jeśli posiadacie stosowny kod (16 cyfr) na zawartość Standard Pre-order PC i jeszcze go nie wykorzystaliście, zalecamy użycie go przez Origin w celach otrzymania owej zawartości. Obowiązują stosowne warunki i postanowienia

 

Wszystkim zainteresowanym, dziękujemy za okazaną cierpliwość oraz przepraszamy za zaistniała sytuację!

 

Zespół EA i Studio Fifa

 

PS. Oznaczam tą wiadomość jako rozwiązanie

Zobacz w watku

Wiadomość 209 z 223 (3 487 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Fifa 19 champions brak paczek

★★★ Newbie

Kupilem fifa 19 edycja mistrzowska i nie dostalem 20 paczek do trybu fut. Jak je odebrac ?

Wiadomość 1 z 223 (5 365 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 champions brak paczek

@lombard03

 

Witaj 

 

Główny temat jest TUTAJ pisz tam dzięki. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 223 (5 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa 19 Brak paczek za edycje mistrzów-Konsole.

★★ Apprentice

Nie dostałem dziś paczki która ma być jedna dziennie, na stronie EA jest coś napisane o kodach, ale gdzie są te kody? Gra zakupiona cyfrowo także powinno raczej codziennie przychodzić po jednej paczce tak jak jest napisane.

Wiadomość 3 z 223 (5 286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 Brak paczek za edycje mistrzów-Konsole.

Community Manager (retired)

Witaj @kremciu123

 

W nawiązaniu do tematu TUTAJ i TUTAJ znajdziesz dokładne wyjaśnienie systemu przyznawania zawartości bonusowej za zakup w przedsprzedaży. 

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 223 (5 251 wyświetleń)

Brak zawartości

★ Novice

Witam. Zakupiłem edycję ultimate Fifa 19 przed premierą, wszystkie zawarte profity wyświetliły mi się następnie do pobrania. Mimo to oprócz strojów FUT nie otrzymałem, ani kart Cristiano Ronaldo, ani Neymara na wypożyczeniu. Ponadto nie otrzymałem też 2 złotych paczek. Co jest powodem braku wyżej wymienionych? Gram na platformie Xbox one

Wiadomość 5 z 223 (5 632 wyświetleń)

Dot.: Brak zawartości

★★★ Apprentice
jest juz taki temat
trwaja prace aby kazdy dostal zawartosc swojej edycji
Wiadomość 6 z 223 (5 624 wyświetleń)

Dot.: Brak zawartości

Community Manager (retired)

Witaj @bodztobodz

 

Tak jak wspomniał @pawloxi, zapraszam do zapoznania się z TYM wątkiem. 

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 7 z 223 (5 608 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zawartości

★ Novice

W podanym wątku jest napisane że zawartość otrzymam najpóźniej w dniu 28 września jest już 29 a paczek dalej nie otrzymałem. 

Wiadomość 8 z 223 (5 585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zawartości

★★★ Apprentice

Ja również zakupiłem grę w przedsprzedaży i nie otrzymałem żadnej dodatkowej zawartości. Napisałem już do sklepu, ale prędzej osiwieję niż mi odpiszą .  

Wiadomość 9 z 223 (5 573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA