Dot.: Brak odznaki Bloodhound

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak odznaki Bloodhound

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam

Podczas gry udało mi się zdobyć odznakę 20 bomb na bloodhounderze, lecz wyrzuciło mnie z meczu przez internet. Po zalogowaniu pokazało mi ekran końcowy i brak odznaki. Jestem ekstremalnie wkurzony na to co się stało. czy istnieje możliwość rozwiązania tego problemu?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 8 (507 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak odznaki Bloodhound

Community Manager

Hej @xxxabraxsus 

 

Przykro mi z powodu, że odznaka nie pojawiła się na Twoim koncie. Niestety konsultanci nie mają możliwości przypisywania odznak do kont. Jeśli sytuacja powtórzy się ponownie - daj nam znać. 

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 8 (432 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: fdsfds

★★★★ Guide
@xxxabraxsus A pomimo tego, że nie wyświetliło ci dodania od'znaki to nie ma jej wśród od'znak? Wiem, że pewnie patrzyłeś, ale dla pewności pytam

Poza tym to zadroszczę ci statystyk, super
Wiadomość 2 z 8 (494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fdsfds

@xxxabraxsus Witaj. Jest to bardzo trudne osiągnięcie do zdobycia, całkowicie rozumiem twoją frustrację. Możesz spróbować skontaktować się z pomocą techniczną https://help.ea.com/en/contact-us/ - otwórz żądanie pomocy w j. angielskim(link który Ci wysłałem jest do kontaktu z Stanami Zjednoczonymi nie wiem czy to coś przyspieszy ale warto spróbować). Opisz problem załącz zrzuty ekranu i napisz co się stało, dodatkowo spróbuj skontaktować się wysyłając wiadomość na https://mobile.twitter.com/playapex

Powodzenia 🙂. Chociaż jak patrzę na statystyki to masz go za dużo 😄. Pozdrawiam.

CCP Hero Banner


Wiadomość 3 z 8 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fdsfds

★★ Novice
@NolanGraysonnn Sprawdziłem sekcje odznak. Niestety odznaka wciąż jest zablokowana. Frown
Wiadomość 4 z 8 (471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fdsfds

[ Edytowane ]
★★ Novice

@ChytrookiDziękuje za udzielenie rad. Napisałem już post w odpowiednim miejscu. Będę relacjonował obecną sytuację i prześle odpowiedz czy sytuacja została rozwiązana czy nie. Pozdrawiam serdecznie Standard smile

Wiadomość 5 z 8 (466 wyświetleń)

Dot.: fdsfds

@xxxabraxsus Spoko będzie dobrze 😃.

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 8 (451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fdsfds

★ Guide
@Chytrooki Chwila moment.Podobno nie możecie przypisać odznaki do konta.
Wiadomość 7 z 8 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak odznaki Bloodhound

Community Manager

Hej @xxxabraxsus 

 

Przykro mi z powodu, że odznaka nie pojawiła się na Twoim koncie. Niestety konsultanci nie mają możliwości przypisywania odznak do kont. Jeśli sytuacja powtórzy się ponownie - daj nam znać. 

Wiadomość 8 z 8 (433 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem