[#] Brak odblokowanych broni i rangi w Dostosuj Żołnierza - rozwiązano

autor: Salute_BoOM
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Brak poziomu i obligacji w zakładce "Dostosuj żołnierza"

★★ Guide
USUWANIE BIBLIOTEKI ORAZ ORIGIN NIC NIE DAJE ROZEGRANIE 10 ROZGRYWEK RÓWNIEŻ (ROZEGRAŁEM 30 I NIC)
Wiadomość 21 z 40 (692 wyświetleń)

Dot.: [#] Brak odblokowanych broni i rangi w Dostosuj Żołnierza - potwierdzony p

[ Edytowane ]
★★ Novice

mi tez nie odpowiedzieli...  03.03.18 forum bf 

EA_Alexander wrote: »
We are looking into the issue. Hopefully, I'll have more info to share during the day. Keep an eye on the thread or the announcements section.

Edit: In the meantime try to play a couple of online matches as it might be a simple sync issue with the servers.
 
zastanówcie się czy warto kupowac  ea syf cygangejms ,jeśli mielibyśmy problem z mikropłatnościami , zostałby rozwiązany w ciagu jednej doby :D
Wiadomość 22 z 40 (694 wyświetleń)

Dot.: Brak poziomu i obligacji w zakładce "Dostosuj żołnierza"

Owszem, żadne z tych kroków nie pomogą. Problem jest ściśle powiązany z "silnikiem" odpowiedzialnym za statystyki.

Musimy tylko poczekać na rozwiązanie problemu.

Proszę też NIE KRZYCZEĆ Standard smile

Wiadomość 23 z 40 (679 wyświetleń)

Dot.: utracone poziomy klasowe

★★ Guide

rozegrałem około80 rund i nic po co komu w głowie mieszać problem jest na serwerach EA tylko nikt nie chce się do tego przyznać jakby to był PIKUŚ to niech naprawią zdalnie ciekawe czy jak wyjdzie następny BT o drugiej wojnie światowej i trzeba wydać na gema z 200 zeta będzie taki sam rozpie......dol

POZDRAWIAM EA ZA SERWIS

Wiadomość 24 z 40 (684 wyświetleń)

Dot.: utracone poziomy klasowe

"nikt nie chce się do tego przyznać" ??

Gdybyś bardziej zainteresował się tematem, zobaczyłbyś, że EA oficjalnie potwierdziło występowanie tego problemu. Żaden z bugów gry to nie jest PIKUŚ jak może się to wydawać przeciętnemu graczowi więc nie można ich rozwiązać w sekundę.

Wiadomość 25 z 40 (678 wyświetleń)

Dot.: utracone poziomy klasowe

★★ Guide
Jestem kolego bardzo zainteresowany 630 godzin spędzonych na bt1 to trochę znaczy pisałem na różnych forach komunikowałem się z pracownikiem ea..help i wysłał mi stary link z przed ponad roku co w sumie nic nie miało wspólnego z błędem ea do którego oficjalnie nikt nie chce się przyznać
Wiadomość 26 z 40 (658 wyświetleń)

Dot.: Brak odblokowanych broni

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja!

 

Studio nadal pracuje nad rozwiązaniem braku synchronizacji postępów (odblokowania, rangi itp.) w zakładce "Dostosuj żołnierza". Jak już zostało to wspomniane, Wasze postępy są naliczane prawidłowo podczas rozgrywki, tylko nie pokazują się we wspomnianej zakładce w menu głównym! Prosimy o cierpliwość.

 

@FamirRost

 

Problem odblokowania "Alarm na obrzeżach"  jest odrębnym błędem i jest zgłoszony do studia na podstawie raportów innych graczy.\

 

 

Aktualizacja

 

Błąd wyświetlania został naprawiony oraz na podstawie potwierdzeń od strony graczy, wątek i problem oznaczam, jako rozwiązany. Dziękujemy za cierpliwość.

Wiadomość 27 z 40 (1 622 wyświetleń)

Dot.: Brak odblokowanych broni

★★ Guide

 To jest konkretna odpowiedż  dziękuję i pozdrawiam

Wiadomość 28 z 40 (629 wyświetleń)

Zresetowane postępy klas

★★★ Novice

Dzisiaj zalogowałem się do Battlefield 1 i zauważyłem, że zresetowały mi się postępy klas, broni itd.

 

Poziom konta został, podczas meczu widze wszystkie odblokowane bronie i mogę je modernizować i nimi grać.

 

Resetowałem gre.

Wiadomość 29 z 40 (572 wyświetleń)

Dot.: Zresetowane postępy klas

★★★ Newbie

Witam, ten sam problem, pojawił się po instalacji aplikacji Companion na smartfonie, w zakładce dostosuj żołnieża wszystko na 0, podczas meczy moge normalnie edytować progres zachowany a tam 0.

Wiadomość 30 z 40 (567 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem