Brak nakładki origin w grze

autor: Vanpiel86
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak nakładki origin w grze

★★★ Newbie

Pomimo reinstalacji origin i wyłączenia wszystkich aplikacji działających w tle nie mogę uruchomić nakładki w grach. Kiedy próbuję zaprosić znajomego do rozgrywki w titanfal2 wyskakuje mi origin overlay disabled, nie mogę też dołączyć do rozgrywki z poziomu aplikacji origin (ta opcja jest wyszarzona). Sprawdziłem wszystkie miejsca które powinny być zaznaczone i wszystko się zgadza. Problem wystąpił po podłączeniu mikrofonu i zmianie ustawień na push to talk :-/ . Czy jest jakaś opcja na przywrócenie poprzedniego pliku konfiguracyjnego albo jego reset?

Wiadomość 1 z 4 (1 364 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak nakładki origin w grze

Community Manager (retired)

@Vanpiel86 Hej!

 

Spróbuj jeszcze wyczyszczenia pamięci podręcznej Origin oraz ponowne jej odinstalowanie, ale tym razem użyj pełnego instalatora oraz zadbaj, aby moduły jak Origin Overlay nie były blokowane przez inne aplikację overlay (np. Discord....) oraz oczywiście Antywirusy np. AVG/Avast, Mcaffe oraz inne..

 

Powodzenia! 

 

Opcjonalnie możesz zapisać się do wersji Beta Origin

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 354 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak nakładki origin w grze

Community Manager (retired)

@Vanpiel86 Hej!

 

Spróbuj jeszcze wyczyszczenia pamięci podręcznej Origin oraz ponowne jej odinstalowanie, ale tym razem użyj pełnego instalatora oraz zadbaj, aby moduły jak Origin Overlay nie były blokowane przez inne aplikację overlay (np. Discord....) oraz oczywiście Antywirusy np. AVG/Avast, Mcaffe oraz inne..

 

Powodzenia! 

 

Opcjonalnie możesz zapisać się do wersji Beta Origin

Wiadomość 2 z 4 (1 355 wyświetleń)

Dot.: Brak nakładki origin w grze

★★★ Newbie
a da sie inaczej
Wiadomość 3 z 4 (1 302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak nakładki origin w grze

★★★★★ Newbie
Dzięki. Avast blokował
Wiadomość 4 z 4 (1 280 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem