Dot.: Brak nagrody za obławę

autor: Rudy102HKS
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak nagrody za obławę

★★★ Newbie

Produkt: Need for Speed Heat
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Po wygraniu obławy i dojechaniu do garażu nie dostaje żadnych części.
Jakiego samochodu używałeś/używałaś? BMW M3 most wanted/ Porsche 911
Czy posiadany przez Ciebie samochód był stworzony przez Ciebie czy pobrany z aut stworzonych przez społeczność w grze?
Jaki był ostatni wyścig w którym brałeś/brałaś udział? W sumie to w żadnej obławy nigdy nic nie dostałem. Około 15.
Czy był to wyścig w dzień czy w nocy? Wyścig w nocy
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wygrajcie obławę i wróćcie do garażu.
Co się dzieje? Nie dostaje nagród.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Naprawy błędu i odzyskania ok 15 części.

Produkt: Need for Speed Heat
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Po wygraniu obławy i dojechaniu do garażu nie dostaje żadnych części.
Jakiego samochodu używałeś/używałaś? BMW M3 most wanted/ Porsche 911 GT3
Czy posiadany przez Ciebie samochód był stworzony przez Ciebie czy pobrany z aut stworzonych przez społeczność w grze? Projekty stworzone przez społeczność
Jaki był ostatni wyścig w którym brałeś/brałaś udział? W sumie to w żadnej obławy nigdy nic nie dostałem.
Czy był to wyścig w dzień czy w nocy? Wyścig w nocy
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wygrajcie obławę i wrócicie do garażu.
Co się dzieje? Nie dostaje nagród.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Naprawienia błędu i odzyskania nagród, wygrałem z 15 obław, powinienem już mieć części...

Wiadomość 1 z 2 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak nagrody za obławę

★★★ Newbie

Proszę p pomoc w zrobieniu listy samochodów którymi DOSTSJEMY nagrody normalnie.

Zadziałało Subaru.

Nie działało Mercedes AMG GT R i nie działało BMW z most wanted.

Wiadomość 2 z 2 (780 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem