Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★★★ Newbie

Witam,

 

Niestety, ale nie otrzymałem nagród. Skontaktowałem się z supportem EA, gdzie zostałem poinformowany, iż nagrody nie zostały przyznane z powodu rozegrania za małej ilości gier. Konsultant poinformował mnie, iż nie jest w stanie nic z tym zrobić ponieważ nie ma do tego odpowiednich środków.

 

Uważam, że to ile gier rozegramy to indywidualna kwestia każdego gracza. Na 30 możliwych gier rozegrałem bodajże 4 gdzie uzyskałem 3 zwycięstwa. Pozwoliło mi to na osiągniecie rangi Bronze II. Chciałbym zauważyć, że mimo małej wartości nagrody 3000 monet, 2 paczki oraz 500pkt mistrzowskich to zawsze jakiś plus dla konta. Uważam, że to problem, który dotknął wielu graczy i trzeba coś z tym zrobić. 

 

Dodaje nr zgłoszenia 44643645

 

Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 6 (930 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★★★★★ Apprentice
4 mecze? Aby być liczonym do rankingu trzeba rozegrać 5 meczy, pisze Ci jak byk, jeśli nie rozegrałeś tych 5 meczów, to nie dostajesz nagród, takie są zasady, jak nie miałeś czasu, to mogłeś przynajmniej poddać mecz, żeby mieć te 5 meczów. No cóż, FIFA chce zmusić nas do tego abyśmy grali bardzo długo, jak ktoś chce mieć dobre nagrody, to musi zagrać 30 meczy, wtedy można liczyć przy odpowiedniej liczbie zwycięstw na niezłe nagrody, to samo jest w division rivals, ja na twoim miejscu bym nie podchodził do mistrzostw i marnował punkty, skoro nie miałeś czasu grać.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (893 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★★★ Newbie

Zgadzam się z kolegą wyżej w 100%. 30 meczy w trakcie weekendu to całkiem sporo, nie każdy może pozwolić sobie na partycypację w pelnym wymiarze. Jeżeli nagradzani będą tylko najwytrwalsi i najwiecej grający, to wszechobecny grind stworzy bardzo ostrą granicę pomiędzy casualowcami, a grinderami, co zabije możliwość rywalizacji. Weekendowa liga jest świetnym sposobem na zasilenie konta i zaistnienie na rynku zawodników, już choćby dla zdrowej konkurencji cenowej warto, aby uczestniczyło w tym jak najwiecej graczy. Limitując liczbę przyznawanych nagród - limitujecie również tych właśnie graczy.

 

 

Wiadomość 2 z 6 (913 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★★★★★ Apprentice
4 mecze? Aby być liczonym do rankingu trzeba rozegrać 5 meczy, pisze Ci jak byk, jeśli nie rozegrałeś tych 5 meczów, to nie dostajesz nagród, takie są zasady, jak nie miałeś czasu, to mogłeś przynajmniej poddać mecz, żeby mieć te 5 meczów. No cóż, FIFA chce zmusić nas do tego abyśmy grali bardzo długo, jak ktoś chce mieć dobre nagrody, to musi zagrać 30 meczy, wtedy można liczyć przy odpowiedniej liczbie zwycięstw na niezłe nagrody, to samo jest w division rivals, ja na twoim miejscu bym nie podchodził do mistrzostw i marnował punkty, skoro nie miałeś czasu grać.
Wiadomość 3 z 6 (894 wyświetleń)

Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★ Apprentice

Miałem to samo ....tyle tylko że ja rozegrałem 7 meczy a wygrałem 4...mimo to nie dostałem nagród a pani z EA powiedziała że ona widzi w systemie że zagrałem tylko 4 mecze i wszystkie przegrałem.Tak więc stwierdziłem że szkoda nerwów...dostałem za to od pani super podpowiedz...robić screeny,każdy mecz,każdy wynik,każde nagrody Standard smile..nic tylko robić zdjęcia...ha ha...
 

Wiadomość 4 z 6 (879 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★★★★ Guide

@SzkonterinhoWitaj!

 

Niestety nic z tym nie zrobisz. Tak jak mówi @Gado6578 jest informacja o tym by wejść do rankingu trzeba mieć 5 gier.

Wiadomość 5 z 6 (866 wyświetleń)

Dot.: Brak nagród za Mistrzostwa FUT

★★★ Newbie

Ja rozegralem pełne 30 i wbilem srebro 2 i nie otrzymalem i co teraz?

Wiadomość 6 z 6 (527 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA