Dot.: Brak możliwości usunięcia ubrań

autor: Kowalma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości usunięcia ubrań

★★★ Newbie
Produkt: The Sims Mobile
Platforma:Android Phone
Wymień urządzenia, na których grasz (np. IPhone 6s Plus, Samsung Galaxy S7) Xiaomi Redmi 4X
Wersja systemu operacyjnego 7.1.2
ID gracza: (Znajdź swoje ID gracza: https://help.ea.com/help/the-sims/the-sims-mobile/find-your-player-id-in-the-sims-mobile ) 1003441117671
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W sekcji Wyjątkowe projekty Izzy'ego nie mam możliwości usunięcia niechcianych ubrań.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Chcę móc usuwać ubrania, które mi się nie podobają. Z tego co widziałam na screenshotach w internecie - powinna być mała ikonka kosza na śmieci, umożliwiająca to.
Typ połączenia Wifi
Wybierz swój region Europa
Kraj zamieszkania Polska
Wiadomość 1 z 3 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości usunięcia ubrań

★ Apprentice
W ostatniej aktualizacji skasowano możliwość usuwania projektów Izzy'iego. Było to związane z crashem gry - cały ekran zamarzał na niektórych urządzeniach. Możliwe, że w przyszłych aktualizacjach znowu udostępnią taką opcję, ale na razie to nie jest możliwe.

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (743 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak możliwości usunięcia ubrań

★ Apprentice
W ostatniej aktualizacji skasowano możliwość usuwania projektów Izzy'iego. Było to związane z crashem gry - cały ekran zamarzał na niektórych urządzeniach. Możliwe, że w przyszłych aktualizacjach znowu udostępnią taką opcję, ale na razie to nie jest możliwe.

Pozdrawiam!
Wiadomość 2 z 3 (744 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości usunięcia ubrań

★★★ Newbie

Witam, ja mam problem z  tym że nie mogę zdobyć nowych ubrań. Jest sposób na to aby obejść ten problem?

Wiadomość 3 z 3 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem