Brak możliwości uruchomienia gry po aktualizacji

autor: akari_INFINITY
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości uruchomienia gry po aktualizacji

★★★ Newbie

Witam,

Chciałabym zgłosić problem z grą Apex Legends. Jako że kończyło się miejsce na jednym z dysków w komputerze, nie mogłam zainstalować aktualizacji gry Apex Legends. Postanowiłam przenieść ją na drugi dysk. W tym celu skorzystałam z funkcji oferowanej przez platformę Origin. Uprzednio przeczytałam o przenoszeniu gier z dysku na dysk na stronie internetowej EA help, postępowałam zgodnie z instrukcjami tam zawartymi. Wydawałoby się, że wszystko działa poprawnie, lecz po wejściu do rozgrywki nie działały animacje, nie widziałam podnoszonych przedmiotów. Problemem było także poruszanie się. Nie słyszałam żadnych dźwięków. Próbowałam już reinstalacji oraz naprawy gry za pomocą funkcji „napraw”. Niestety bezskutecznie. Pojawiła się nowa aktualizacja, zdecydowałam spróbować instalacji jej. Po zakończeniu chciałam uruchomić grę - nie udało się. Przez długi czas widziałam jedynie czarny ekran, nic się nie działo, nie mogłam wyłączyć gry. Czy mogę coś zrobić, aby naprawić grę?

Pozdrawiam,

Ada

Wiadomość 1 z 4 (424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości uruchomienia gry po aktualizacji

Community Manager

Hej @akari_INFINITY 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i dokładne opisanie problemu. 

 

Czy próbowałaś może odinstalować grę z komputera, a potem zainstalować ją w nowej lokalizacji? Czy dysk na który przeniosłaś grę jest dyskiem przenośnym? 

Wiadomość 2 z 4 (411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości uruchomienia gry po aktualizacji

★★★ Newbie

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @akari_INFINITY 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i dokładne opisanie problemu. 

 

Czy próbowałaś może odinstalować grę z komputera, a potem zainstalować ją w nowej lokalizacji? Czy dysk na który przeniosłaś grę jest dyskiem przenośnym? 


Hej,

grę odinstalowałam i zainstalowałam na drugiej partycji dysku twardego. Dysk nie jest przenośny. 
pozdrawiam 

Wiadomość 3 z 4 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości uruchomienia gry po aktualizacji

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @akari_INFINITY 

 

Jeśli problem pojawił się po aktualizacji gry to upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową dodając odpowiednie wyjątki. Linki poniżej: 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Origin - Zamykanie programów działających w tle

Wiadomość 4 z 4 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem