Brak możliwości rozegrania meczu finałowego eliminacji do Ligi Weekendowej

autor: Siona86
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości rozegrania meczu finałowego eliminacji do Ligi Weekendowej

★ Novice

Witam,

 

Wczoraj rozgrywałem kwalifikacje do Ligi Weekendowej, po wygranym meczu półfinałowym ( po karnych) przyszedł czas na finał...

Finał którego nie mogłem zagrać !!!! ???

 

Przed meczem finałowym chciałem zakupić kartę kondycji drużynowej co tez uczyniłem, niestety kiedy chciałem ponownie wejść do eliminacji Weekendowej widniał już komunikat : ( a do rozegrania pozostał mi finał !!! )

 

" NIE MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁU W TYM TURNIEJU, PONIEWAŻ NIE MA MASZ JUŻ WOLNYCH PRÓB" 

 

Oczywiście kiedy zgłaszam problem na infolinii nikt nie możne mi pomoc a przesłany link do narzędzia nie pomaga i twierdzi ze nie mam dostępu do Ligi Weekendowej ...

 

Co teraz ?? ponownie mam grac cały turniej ??? chyba jakiś żart

 

pozdrawiam  

 

 

Wiadomość 1 z 3 (136 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości rozegrania meczu finałowego eliminacji do Ligi Weekendowej

★ Novice
Oczywiście nikt pomoc nie moze.... Pora podziękować pana z EA i przenieść się na PES...
Wiadomość 2 z 3 (110 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości rozegrania meczu finałowego eliminacji do Ligi Weekendowej

★★★ Novice
Mam to samo Ea robi sobie żarty. Doją kasę a fora milczą. Czy ktoś się ustosunkwał do tego od nich? Nie. Kupujcie paczki za Real cash a jak macie problem to powiemy że nic nie możemy zrobić. Kpina
Wiadomość 3 z 3 (102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA