Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

autor: active1711
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

★★★ Newbie

Witajcie

 

Piszę tutaj, poniewaz Pani na infolinii stwierdzila, ze nic nie moze zrobić i kulturalnie dala mi znać, ze gra battlefield 2042 moge zagrac sobie w freesbie lub podetrzeć d**e. 

 

Przechodzac do sedna, nie ma możliwości połączenia konta EA z kontem xbox. Podczas próby logowania / połączenia konta wyskakuje caly czas komunikat o konieczności zresetowania hasła.  Ustaliłem, ze mialem kiedys konto EA na starym nieistniejącym juz mailu. Założyłem nowe konto na EA, niestety dalej jest problem z polaczeniem go z kontem xbox. Próbując nawet przez stronę internetowa EA połączyć z kontem xbox wyskakuje komunikat o konieczności zresetowania hasła ( co zrobiłem 3 razy) bez żadnych efektów.

 

Pani na infolinii powiedziała, ze nic nie mozna zrobić, dzial informatyczny nie moze czegos takiego w bazach ustawić, pieniędzy zwrotu żadnego nie dostanę, gra kupiona w zestawie z konsolą więc ze strony sprzedajcego tez nie dostane pieniędzy zapewne.

 

Kazda pomoc mile widziana

Wiadomość 1 z 8 (2 156 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

Community Manager

Hej @staszic92 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie.

 

O ile nie jestem w stanie bezpośrednio rozwiązać problemu związanego z kontem EA, poproszę Cię o podanie kilku dodatkowych informacji. Na ich podstawie możliwe,że uda się nam znaleźć przyczynę problemu.

 

Czy na swojej konsoli masz jakąkolwiek inną grę od EA? Jeśli jest to nowa konsola i jedna z pierwszych gier - pobierz darmową grę Apex Legends i sprawdź czy tam będzie pojawiał się podobny problem. 

 

Spróbuj połączyć swoje konta EA i Xbox poprzez zalogowanie się na stronie help.ea.com swoim kontem Xbox:

 

https://help.ea.com/pl/help/account/link-your-console-accounts/

 

W Pomocy EA

 

  • Kliknij opcję Zaloguj się na górze dowolnej strony centrum pomocy EA.
  • Wybierz opcję logowania z użyciem danych platformy.

 

 

Okno logowania do centrum pomocy EA z przyciskami logowania przez Facebooka, Apple, PSN, Xbox Live i Steam.

  1. W okienku wprowadź dane logowania z platformy.
    • Jeśli twoje konto EA i konto, które chcesz z nim powiązać, używają tego samego adresu e-mail, poprosimy cię o weryfikację logowania.
  2. Gotowe! Twoje konta zostały powiązane.

Czy Twoje konto Xbox/EA spełnia kryteria wiekowe co do uruchomienia gry Battlefield 2042?

Czy na Twoim koncie Xbox nie ma nałożonych blokad?

 

Podaj nam również swój Gamertag (ID konta Xbox), lub ewentualnie numer sprawy pod którym się z nami kontaktowałeś. 

Wiadomość 2 z 8 (2 125 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

★★★ Newbie

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @staszic92 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie.

 

O ile nie jestem w stanie bezpośrednio rozwiązać problemu związanego z kontem EA, poproszę Cię o podanie kilku dodatkowych informacji. Na ich podstawie możliwe,że uda się nam znaleźć przyczynę problemu.

 

Czy na swojej konsoli masz jakąkolwiek inną grę od EA? Jeśli jest to nowa konsola i jedna z pierwszych gier - pobierz darmową grę Apex Legends i sprawdź czy tam będzie pojawiał się podobny problem. 

 

niestety i w tym wypadku wyskakuje takowe okienko

20220616_225948.jpg

 

I tak konsola jest nowa prosto z sklepu 

 

Spróbuj połączyć swoje konta EA i Xbox poprzez zalogowanie się na stronie help.ea.com swoim kontem Xbox:

 

https://help.ea.com/pl/help/account/link-your-console-accounts/

 

W Pomocy EA

 

  • Kliknij opcję Zaloguj się na górze dowolnej strony centrum pomocy EA.
  • Wybierz opcję logowania z użyciem danych platformy.

 

 

Okno logowania do centrum pomocy EA z przyciskami logowania przez Facebooka, Apple, PSN, Xbox Live i Steam.

  1. W okienku wprowadź dane logowania z platformy.
    • Jeśli twoje konto EA i konto, które chcesz z nim powiązać, używają tego samego adresu e-mail, poprosimy cię o weryfikację logowania.
  2. Gotowe! Twoje konta zostały powiązane.

Po kliknięciu w okienko, wyskakuje zawsze taki komunikat. 3 razy robiłem reset hasla i nic to nue dało

Screenshot_20220616-225537_Chrome.jpg

 

 

Czy Twoje konto Xbox/EA spełnia kryteria wiekowe co do uruchomienia gry Battlefield 2042?

Czy na Twoim koncie Xbox nie ma nałożonych blokad?

 

 Tu wszystko jest ok 

 

Podaj nam również swój Gamertag (ID konta Xbox), lub ewentualnie numer sprawy pod którym się z nami kontaktowałeś. 

 

Kubex  KBX


 

Wiadomość 3 z 8 (2 107 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

★★★ Newbie

I to tyle będzie z pomocy ?

Wiadomość 4 z 8 (2 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

Community Manager

Witaj @staszic92 ,

Przykro mi z powodu Twoich problemów. Przyglądając się informacjom, które przekazałeś wpadłam na poniższe pomysły:

 

  • Jeśli grałeś wcześniej w gry EA na konsoli to Twój profil EA jest już połączony z kontem Xbox, dlatego w grze nie wyświetla się opcja Tworzenia konta EA. Można to sprawdzić w zakładce Połączenia na stronie profile.ea.com

 

  •  Jeśli z poziomu gry, nie możesz się zalogować, mimo kilkukrotnego resetu hasła, spróbuj zalogować się za pomocą adresu email bezpośrednio na stronie profile.ea.com
    W zakładce O Mnie, możesz sprawdzić, czy nie założyłeś przez przypadek nowego konta (sprawdzając datę utworzenia konta).

 

  • Jeśli okaże się, że zostało stworzone nowe konto EA, bez połączenia z kontem platformy Xbox, warto zmienić adres email konta EA, aby wykonać kroki związane z odzyskaniem dostępu do właściwego profilu.

Po zmianie adresu, spróbuj jeszcze raz zresetować hasło do konta EA za pomocą oryginalnego adresu email. Następnie zaloguj się do swojego Profilu i sprawdź zakładkę Połączenia. Jeśli zobaczysz swoje konto z konsoli wracaj do gry.

 

  • Jeśli wszystkie opcje zawiodą, załóż nowe konto Xbox i uruchom grę. Pojawi się wówczas opcja zalogowania do istniejącego konta EA lub założenia nowego konta EA. Więcej o łączeniu kont tutaj.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 8 (1 952 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

★★★ Newbie
@staszic92 Witam, mam dokładnie taki sam problem. Jeśli uporales się ztym problemem napisz co mam robić.
Wiadomość 6 z 8 (1 123 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

Community Manager

Hej @aknvxqis36vg 

 

Czy kotaktowałeś się z nami bezpośrednio by sprawdzić możliwe rozwiązania? Jeśli nie, zacznij proszę od rozmowy z naszym supportem poprzez czat lub telefon. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam i trzymam  kciuki Standard smile

_Kalina

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 8 (1 101 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia kont EA z Xbox

★★★ Newbie

Mam identyczny problem. Udało się coś zrobić w tej sprawie? 

Wiadomość 8 z 8 (1 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem