Brak możliwości gry online "wymagana jest nowa aktualizacja gry" PS4

autor: mvrecki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości gry online "wymagana jest nowa aktualizacja gry" PS4

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, kupiłem w poniedziałek grę Battlefield 1 na platformę PS4. Po zainstalowaniu gry i przejściu prologu nie mogę dołączyć do rozgrywki online ponieważ wyskakuję komunikat cytuję"wymagana jest nowa aktualizacja gry. Aby zagrać przez sieć, musisz zainstalować najnowszą aktualizację". Wszystkie aktualizacje mam pobrane wraz z kupnem gry. Proszę o pomoc z waszej strony Standard smile
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (688 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości gry online

Community Manager (retired)

@mvrecki

 

Jeśli korzystasz z konsoli PS4 i dodatkowo z dostawcy UPC, radzimy o kontakt z ich wsparciem celem zmiany protokołu internetowego Waszego połączenia z IPv6 na IPv4. Dodatkowo możesz spróbować raz jeszcze przeinstalować pliki gry na konsoli, celem wykluczenia uszkodzonych danych. 

 

W przypadku konsoli zadbaj, aby mieć przynajmniej 40 GB miejsca wolnego na dysku!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (761 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak możliwości gry online

Community Manager (retired)

@mvrecki

 

Jeśli korzystasz z konsoli PS4 i dodatkowo z dostawcy UPC, radzimy o kontakt z ich wsparciem celem zmiany protokołu internetowego Waszego połączenia z IPv6 na IPv4. Dodatkowo możesz spróbować raz jeszcze przeinstalować pliki gry na konsoli, celem wykluczenia uszkodzonych danych. 

 

W przypadku konsoli zadbaj, aby mieć przynajmniej 40 GB miejsca wolnego na dysku!

Wiadomość 2 z 4 (762 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości gry online "wymagana jest nowa aktualizacja gry"

★★★★★ Newbie

Ja też mam ten sam problem.Czy tobie pomogło zrobienie tych rzeczy?

Wiadomość 3 z 4 (655 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości gry online "wymagana jest nowa aktualizacja gry"

Community Manager (retired)

@mateuszlolek123 @mvrecki 

 

Mam nadzieję, że zwolnienie miejsc na dysku umożliwiło pobranie aktualizacji i połączenie online!  Oznaczę moją odpowiedź, jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności! Pozdrawiam! 

Wiadomość 4 z 4 (565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem