Dot.: Brak możliwości chatowania w grze (j.polski)

autor: DarkNOV3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości chatowania w grze (j.polski)

★ Apprentice

Od czasu wprowadzenia patch'a z eventem Pathfindera każdorazowa próba wysłania wiadomości na chacie podczas gry kończy się niepowodzeniem. Mianowicie po prostu jej nie wysyła bądź nie jest widoczna.

Wiadomość 1 z 5 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chatowania w grze (j.polski)

Community Manager

Hej @DarkNOV3 

 

Dzieję się tak jeśli w tekście który wpisujesz w okienko czatu znajdują się polskie znaki? 

Wiadomość 2 z 5 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chatowania w grze (j.polski)

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Wybacz @EA_Kuba zapomniałem podać jeszcze takie info.

 

Inni gracze normalnie mogą pisać i ja ich wiadomości widzę, ale wiem, że na pewno nie korzystają z polskiego klienta gry.

Ja pisząc mam na chacie wskazany słownik(?) Polski i próbuję z nimi pisać po angielsku, ale nawet jak próbowałem cokolwiek wpisać to wiadomość się nie pokazywała. A też nie mam pewności czy inni mieli możliwość ją odczytać, bo grywam głównie z ludźmi z sieci i nie korzystam z chatu głosowego.

 

Dlatego też ubolewam, bo czasem trzeba coś napisać.

Wiadomość 3 z 5 (348 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chatowania w grze (j.polski)

Community Manager

Spoko, dzięki za informacje Standard smile 

 

Zdaje się, że nie jesteś jedynym, który boryka się z tym problemem. Nasze zespoły pracują aktualnie nad rozwiązaniem tego problemu. 

Wiadomość 4 z 5 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości chatowania w grze (j.polski)

★ Apprentice

Dobra teraz w tym meczu ktoś mi odpowiedział, więc raczej jest to tylko kwestia tego, że na chacie nie pojawiają się własne wiadomości.

Wiadomość 5 z 5 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem