Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

autor: Jakubzurek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

★★★ Newbie

Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów
Nie mogę znaleźć na mapie kierowców ligi oprócz Forresta.

Wiadomość 1 z 6 (2 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

★★★ Newbie
U mnie również brakuje krążących kierowców, dokładnie dwóch... 1 z Kompanii Ryzykantów oraz 1 z 1%, niestety uniemożliwia mi to dokończenia wyzwań by zdobyć Platynę na PS4. Zauważyłem to dziś, zakończenie i rozpoczęcie na nowo gry oraz wyłączenie i włączenie konsoli również nie pomogło. Fabułą już dawno skończona i brakuje mi kilka rzeczy do ukończenia w tym brak tych 2 kierowców. Czy od czasu dodania Twojego posta coś się zmieniło ?
Wiadomość 2 z 6 (2 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

★★★ Novice

U mnie również brakuje jednego kierowcy z Kompanii Ryzykantów. Z tego co się orientowałem powinien krążyć w okolicach stacji benzynowej ( 2 stacja od góry, od skrajnie prawej strony mapy).

Próbowałem zmieniać klasy samochodów, podjeżdżałem w te okolice w rożnych porach dnia. Sprawdzałem to w różne dni tygodnia i nic kompletnie :/

Nawet nie wiadomo co z tym zrobić..

Wiadomość 3 z 6 (1 942 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

★★★ Newbie
Witam też mam to samo brak krążacych kierowców z klubu HC, ogarnoł ktoś co z tym zrobić ?
Wiadomość 4 z 6 (1 866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

★★★ Newbie

U mnie też tak jest brakuje dwóch ,ale mam jednego którego ty nie masz. Peach jest na starym placu budowy familii (tam gdzie był wyścig z jednym procentem i właśnie z kompanią ryzykantów)

Wiadomość 5 z 6 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak krążących kierowców Kompani ryzykantów

★★★ Newbie

Nie ma ich na mapie ,ale są w trasie tu masz link do filmu , typek pokazuje gdzie oni są ( ta dwójka o ostatnim już pisałem ) https://www.youtube.com/watch?v=VENGM9CdAQ0

Wiadomość 6 z 6 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem