Dot.: Brak języka polskiego FIFA 19

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak języka polskiego FIFA 19

★★★ Newbie

Witam,

2 lata temu kupiłem FIFA 17 w Polsce. Otrzymałem grę z językiem polskim i rosyjskim. Zadzwoniłem do konsultanta EA, że chciałbym również angielski i niemiecki. Poinformował mnie, że jeśli chcę wersję z wszystkimi językami, to powinienem kupić w Niemczech. Teraz kupiłem FIFA 19 w sklepie SCDKey.com gdzie pisało wersja GLOBAL. Mam język niemiecki, angielski i wiele innych, ale nie ma polskiego.  W sklepie poinformowano mnie, że nie mogą mi zwrócić pieniędzy, bo klucz został już użyty. Konsultant EA powiedział, że też nie może nic zrobić. 2 lata temu zostałem wprowadzony w błąd, teraz nie mam jak grać. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 3 (1 869 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak języka polskiego FIFA 19

@richciv

 

Witaj

 

Strona  SCDKey.com nie jest zaufanym sprzedawcą EA, listę zaufanych sprzedawców znajdziesz TUTAJ. Jeśli chodzi o język, to niestety nic nie da się zrobić, bo kupiłeś grę na zagranicznej stronie która nie potwierdza, że jest język polski, wersja Global fakt jest ale nie ma w nim polskiego, rok temu miałem tą samą sytuacje co ty i też kupiłem z tej strony  wersję Global. Brak języka polskiego jest też spowodowany przez tzw regionalizację, więcej o tej usłudze przeczytasz TUTAJ, niestety wraz z premierą FIFA 19 też tyczy się to konsol.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 844 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak języka polskiego FIFA 19

★★★★ Guide

Witaj, jeśli chodzi o język to spróbuj tak. Wejdź w dokumenty>Fifa 19. Fifa setup otwórz w notatniku i  zmień CONFIG_APP_LOCALE = pl-PL. Zobacz czy pomoże. Przy okazji jak to nie możesz grać?

Wiadomość 2 z 3 (1 862 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak języka polskiego FIFA 19

@richciv

 

Witaj

 

Strona  SCDKey.com nie jest zaufanym sprzedawcą EA, listę zaufanych sprzedawców znajdziesz TUTAJ. Jeśli chodzi o język, to niestety nic nie da się zrobić, bo kupiłeś grę na zagranicznej stronie która nie potwierdza, że jest język polski, wersja Global fakt jest ale nie ma w nim polskiego, rok temu miałem tą samą sytuacje co ty i też kupiłem z tej strony  wersję Global. Brak języka polskiego jest też spowodowany przez tzw regionalizację, więcej o tej usłudze przeczytasz TUTAJ, niestety wraz z premierą FIFA 19 też tyczy się to konsol.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 3 (1 845 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA