Brak j. Polskiego w NFS Payback

autor: L-seVen-PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak j. Polskiego w NFS Payback

★★★ Newbie

Cześć, podczas ostatniej promocji zakupiłem NFS Payback Deluxe Edition, problem polega na tym, że brakuje w nim języka i dubbingu polskiego. Mieszkam w Holandii więc płaciłem w euro lecz na Origin mam ustawiony region Polski. Mogę coś z tym zrobić? 

Wiadomość 1 z 3 (561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak j. Polskiego w NFS Payback

Witaj

 

Gry pobierają język na zasadzie tzw regionalizacji więcej o tym czym ona jest możesz poczytać >>TUTAJ<< jeśli mieszkasz w Polsce i kupisz grę na Orgin to język zostanie przypisany przez lokalizację twojego IP. jeśli zakupu i  przypisania do konta dokonasz np w Anglii to zostanie przypisany język Angielski

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (621 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak j. Polskiego w NFS Payback

Witaj

 

Gry pobierają język na zasadzie tzw regionalizacji więcej o tym czym ona jest możesz poczytać >>TUTAJ<< jeśli mieszkasz w Polsce i kupisz grę na Orgin to język zostanie przypisany przez lokalizację twojego IP. jeśli zakupu i  przypisania do konta dokonasz np w Anglii to zostanie przypisany język Angielski

Wiadomość 2 z 3 (622 wyświetleń)

Dot.: Brak j. Polskiego w NFS Payback

Tak jak wspomniał @SylwesterSpalony dostępne języki są powiązane z wydaniem gry. Niestety, ale kupując grę poza terenem Polski, nie można uzyskać języka polskiego.

Wiadomość 3 z 3 (536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem