Brak dźwięku na słuchawkach Bluetooth

autor: MIKAELLO1986
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak dźwięku na słuchawkach Bluetooth

★ Novice

Witam,

w grach BF1 czy BF4 nie mam w ogóle dźwięku w momencie kiedy uruchamiam grę ,mając podłączone bezprzewodowe słuchawki bluetooth. Dźwięku nie ma ani w menu ani w grze. Na głośnikach dźwięk jest. Problem nie leży w słuchawkach ponieważ w każdej innej grze (czy z Origin czy nie) dźwięk jest. Sprawdzałem ustawienia systemowe, sterowniki najnowsze i wszystko jest ale wątpię żeby z tym był problem skoro w każdej innej grze jest ok. W aplikacji Origin w opcjach głosu wykrywa mi słuchawki ale... dźwięku nie ma. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (9 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak dźwięku na słuchawkach Bluetooth

Hej,

Zajrzyj do TEGO artykułu. Znajdziesz tam kroki, które mogą Ci pomóc. W razie jakichkolwiek problemów, daj znać.

Wiadomość 2 z 4 (8 993 wyświetleń)

Dot.: Brak dźwięku na słuchawkach Bluetooth

★ Novice

Musiałem trochę głębiej pogrzebać bo u mnie więcej tych opcji było ale znalazłem i działa więc DZIĘUKJĘ Standard smile. Tylko problem w tym, że dźwięk oznacza wyłączenie mikrofonu i nie mogę się porozumiewać co na multi... nie jest zbyt ciekawe. Wiesz może czy da się zrobić tak żeby był i dźwięk i mikrofon działał czy muszę kupić oddzielny mikrofon?

Wiadomość 3 z 4 (8 974 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak dźwięku na słuchawkach Bluetooth

★ Novice

Ja mam podobnie. Kupilem sluchawki z mysla o dobrym dzwieki i przy okazji do rozmowy na discordzie. Po odpaleniu gry przechodza w tryb glosnomowiacy i nie ma glosu w grze... czy da sie tak robic zeby ten tryb zalaczal sie w grze tylko ppdczas.mowienia?

Wiadomość 4 z 4 (7 614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem