Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

[ Edytowane ]
★ Novice

Czołem,

 

mam problem z company coins. Po osiągnięciu 50 levelu nie otrzymuję żadnych coinsów, mimo że gra wskazuje, w podsumowaniu rundy, że takie coinsy otrzymałem. Szukałem trochę na ten temat na obcojęzycznych forach i wciąż wiele osób boryka się z tym problemem. Czy kontakt z supportem może coś dać - mam na myśli jakąś rekompensatę w postaci coinsów do czasu naprawienia tego błędu? Wiem, że istnieje wątek traktujący o tym problemie, jednak brak konkretnych informacji na temat tego, kiedy możemy spodziewać się łatki naprawiającej ten bug. To jest strasznie frustrujące, motywacja do dalszego grania spada niemal do zera - przy wydaniu wszystkich wcześniej uzbieranych coinsów nie jestem nawet w stanie ulepszyć broni.

Wiadomość 1 z 9 (862 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja

 

W dniu dzisiejszym została zaimplementowana poprawka po stronie serwera, która powinna naprawić problem nieotrzymywania monet CC. Dziękujemy za Waszą cierpliwość w oczekiwaniu na fix. 

 


 

Aktualizacja 2

 

Studio wdrożyło mechanizm, który ma za zadanie zwrócenie Wam zaległych CC. Może potrwać kilka godzin zanim na Waszych kontach pojawią się monety.  

 

Na tą chwilę oznaczam ten post jako rozwiązanie problemu. Dziękujemy za Waszą cierpliwość 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 9 (658 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

★ Guide

Nic nie zrobisz - ma wyjść łatka załatwiająca problem. Na konto wpłyną zaległe CC. Trzeba czekać

Wiadomość 2 z 9 (858 wyświetleń)

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

Community Manager (retired)

@Myrasz @stonks_xd

 

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w dniu jutrzejszym problem braku otrzymywania monet, powinien zostać rozwiązany. Co do zaległych monet, będziemy informować  w późniejszej komunikacji o planach studia w tym temacie. 

 

PC - Tuesday, Jan 15th at 1am PT / 4am ET / 9am UTC / 10am CET
PlayStation 4 - Tuesday, Jan 15th at 2am PT / 5am ET / 10am UTC / 11am CET
Xbox One - Tuesday, Jan 15th at 3am PT / 6am ET / 11am UTC / 12pm CET

 


 

Jeśli po jutrzejszej aktualizacji nadal ten bug będzie występować, dajcie znać w tym wątku. 

Wiadomość 3 z 9 (774 wyświetleń)

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

★ Guide
Dzięki za info - miło słyszeć. A jesteś w stanie na tą chwilę przedstawić listę wszystkich bugów, jakie ten jutrzejszy patch naprawi, czy będzie on typowo tylko do CC, a reszta w innym terminie?
Wiadomość 4 z 9 (770 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

Wiadomość 5 z 9 (745 wyświetleń)

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

Community Manager (retired)

Informacja

 

W dalszym ciągu po aktualizacji, otrzymujemy raporty od graczy, którzy nie dostają company coins. Studio otrzymało informację zwrotną i bada dalej sprawę. Na tą chwilę prosimy jeszcze o cierpliwość

Wiadomość 6 z 9 (736 wyświetleń)

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

★ Guide

Właśnie miałem o tym napisać po rundzie, gdzie miało mi wpaść 2250 CC, ale niestety coś nie pykło ;-)

Wiadomość 7 z 9 (730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio przygotowało poprawkę po stronie serwera, którą niebawem wdroży. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, problemy CC oraz z naliczaniem się niektórych zadań/wyzwań, powinny zostać rozwiązane! Fingers crossed

 

114412111211124.png

 

[źródło]

Wiadomość 8 z 9 (698 wyświetleń)

Dot.: Brak company coins po osiągnięciu poziomu 50

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja

 

W dniu dzisiejszym została zaimplementowana poprawka po stronie serwera, która powinna naprawić problem nieotrzymywania monet CC. Dziękujemy za Waszą cierpliwość w oczekiwaniu na fix. 

 


 

Aktualizacja 2

 

Studio wdrożyło mechanizm, który ma za zadanie zwrócenie Wam zaległych CC. Może potrwać kilka godzin zanim na Waszych kontach pojawią się monety.  

 

Na tą chwilę oznaczam ten post jako rozwiązanie problemu. Dziękujemy za Waszą cierpliwość 

 

Wiadomość 9 z 9 (659 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem