Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

autor: Crusdom92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★ Novice

Problem pojawił się 01.06 i nie mogę z najść rozwiązania, z gry wyrzuca w losowych monetach przy starcie po 5 min po 10 min jest to strasznie irytujące.

Internet mam po kablu bez routera inne gry działają normalnie, próbowałem już chyba wszystkiego.

Wiadomość 1 z 3 (903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★★★★ Apprentice

Sprobój zrobić test UOTrace i nam podesłać 

 

 

https://help.ea.com/en-us/help/faq/connection-troubleshooting-basic/

Wiadomość 2 z 3 (894 wyświetleń)

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★★ Newbie

Też mam ten sam problem, który występuje od jakiegoś czasu. Jakiś miesiąc przed wprowadzeniem 2 sezonu się to zaczęło i nadal nie mogę się tego pozbyć. Gram sobie 30 min zostają 3 składy a tu nagle błąd połączenia z serwerem. Żeby chociaż była jakaś opcja dołączenia do poprzedniej sesji to nikt na to nie wpadł... O widzę, że jesteś liderem i masz 10 killi szkoda by było, żebyś teraz dostał dc. Dawniej tego problemu nie było i gra śmigała aż miło. Teraz to się odechciewa grać jak co mecz ta sama akcja. Nie, nie jest to wina mojego internetu bo w żadnej innej grze czegoś takiego nie uświadczyłem.

Wiadomość 3 z 3 (664 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem