Brak Premium bf1

autor: Querdo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak Premium bf1

★ Novice
Witam, mam pewien problem otóż po odinstalowaniu battlefielda 1 z ps4 i po ponownym zainstalowaniu nie mam premium pass'a na koncie, oczywiście wcześniej go posiadałem. Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem lub wie z czego to może wynikać to proszę o odpowiedz.
Wiadomość 1 z 3 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak Premium bf1

Community Manager

Hej @Querdo

 

Po pierwsze upewnij się, że jesteś zalogowany na swoim koncie do którego przypisana była wersja premium (jeżeli dodatkowo ją kupowałeś). Następnie w Bibliotece gier PS4 przejdź do Battlefield 1 i upewnij się, że pobrane są wszystkie pozycje. Często taki problem powodowany jest nie pobraniem małego pliku "Przepustki premium". 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (510 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak Premium bf1

Community Manager

Hej @Querdo

 

Po pierwsze upewnij się, że jesteś zalogowany na swoim koncie do którego przypisana była wersja premium (jeżeli dodatkowo ją kupowałeś). Następnie w Bibliotece gier PS4 przejdź do Battlefield 1 i upewnij się, że pobrane są wszystkie pozycje. Często taki problem powodowany jest nie pobraniem małego pliku "Przepustki premium". 

Wiadomość 2 z 3 (511 wyświetleń)

Dot.: Brak Premium bf1

★ Novice
@EA_Kuba Dziękuje bardzo, problem rozwiązany
Wiadomość 3 z 3 (376 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem