Dot.: Bogaty inwestor

autor: FcMuszyna
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Bogaty inwestor

★★★ Novice

Witam, ostatnio postanowiłem zagrać sobię w fife 19, i zrobiłem karierę menedżera. Wykupiłem z katalogu opcje bogaty inwestor, pisało ze jest ona raz na sezon. Rozegrałem 1 sezon i przeszedłem do 2, aktualnie jestem juz w 3 sezonie, a nie pojawia mi sie w ogóle opcja jego kupna. Jak kupowałem pisało "Z tej możliwości możesz skorzystać raz na sezon" . Chodzi że tylko raz w tej fife, czy tylko 1 na sezon gry w klubie jako manager? 

Wiadomość 1 z 14 (3 130 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Pro

@FcMuszyna  gdy kupisz za punkty tą "umiejętność" będziesz mógł tylko raz ją wykorzystać. Nawet gdybyś chciał usunąć karierę i zacząć od nowa to już przepadło. Dlatego za większą sumę punktów możesz ponownie kupić taki pakiet Wink

 

Zrzut ekranu (3).png

 

,guma

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 14 (3 109 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Pro

@FcMuszyna  gdy kupisz za punkty tą "umiejętność" będziesz mógł tylko raz ją wykorzystać. Nawet gdybyś chciał usunąć karierę i zacząć od nowa to już przepadło. Dlatego za większą sumę punktów możesz ponownie kupić taki pakiet Wink

 

Zrzut ekranu (3).png

 

,guma

 

Wiadomość 2 z 14 (3 110 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Novice
@1Guma Aha, dzięki za info. Jak tam pisało ze tylko raz na sezon, myślałem ze będzie można to po sezonie kupić jeszcze raz.
Wiadomość 3 z 14 (3 096 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Novice
@1Guma A jeżeli chodzi o te pakiety za większą sumę punktów, one dają tyle samo kasy?
Wiadomość 4 z 14 (3 094 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Pro

@FcMuszyna  na 99 % tak Wink 

 

 

Jeżeli mój wcześniejszy post pomógł Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie zaakceptuj go proszę jako rozwiązanie Wink

 

 

Trzymaj się.

Wiadomość 5 z 14 (3 067 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Novice
@1Guma Nie ma problemu, pomógł. Wielkie dzięki.
Wiadomość 6 z 14 (3 040 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Pro

@FcMuszyna  zamierzasz kupić FIFE 20? Mnie najbardziej ciekawi tryb VOLTA. Może to być fajna zabawa i odejście od "telewizyjnej piłki" Wink

Wiadomość 7 z 14 (3 032 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Novice
@1Guma A planuje, ale dopiero raczej po premierze bo tańsza będzie Standard smile Tak szczerze dla mnie wszystkie tryby sa spk. Jak narazie mam sporo nauki i jakos bardzo nie ogladalem ani nie czytałem nic o fife 20 i trybie volta, ale jakby byly jakies turnieje lub karierka, to napewno zagram Standard smile
Wiadomość 8 z 14 (2 988 wyświetleń)

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Pro

@FcMuszyna  nauka przede wszystkim abyś mógł kiedyś siedzieć w domu i grać do woli :D

 

Od  FIFy 2015 zacząłem kolekcjonować osiągnięcia na Originie. Do tej pory wyłapałem prawie wszystkie, tak więc i ta część będzie w moim przypadku głównie nastawiona na 100%, a co za tym idzie zapoznanie się z każdym trybem Wink

Wiadomość 9 z 14 (2 983 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bogaty inwestor

★★★ Novice
@1Guma Ja od fify 11/12 jakoś tak nolifiłem ale to tylko do 16, gdzie zaczęło się więcej nauki. Teraz niestety też nie zapowiada się że będzie więcej czasu.
Wiadomość 10 z 14 (2 946 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA