Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

autor: robert1986666
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★★ Apprentice

Produkt: FIFA 20
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Captain40Fox
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Zadania
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 29/02/2020
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14:40
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Przejrzyjcie mecze squadbattles, które rozegrałem -
Co się dzieje? Nie zalicza zadania strzelenia gola podcinką (chip shot) - zrobiłem to w dwóch kolejnych meczach na poziomie minimum zawodowiec a mimo to zadanie nie zostało zaliczone - wciąż widnieje 0/2. Nawet sprawdzałem w wersji oryginalnej czy nie ma błędu w tłumaczeniu.
Co powinno się stać? Życzę sobie, by to zadanie zostało mi zaliczone.

Nie zalicza zadania strzelenia gola podcinką (chip shot) - zrobiłem to w dwóch kolejnych meczach na poziomie minimum zawodowiec a mimo to zadanie nie zostało zaliczone - wciąż widnieje 0/2. Nawet sprawdzałem w wersji oryginalnej czy nie ma błędu w tłumaczeniu.

Wiadomość 1 z 12 (470 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★★ Apprentice

Jaki tu spokój...

 

Nie nadejdzie pomoc?

Wiadomość 2 z 12 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★ Apprentice

U mnie to samo,  strzeliłem  w sumie 3 razy  podcinką dla pewności. 

2 razy piłka  przeleciała  nad bramkarzem,  raz obok.

Będę  wdzięczny  za jakieś  info.

W poprzednim  meczu strzeliłem  tylko jednego  takiego  gola więc  pomyślałem  że  może  po prostu źle  to zrobiłem, ale teraz mam pewność  że  jest jakiś  błąd 

Wiadomość 3 z 12 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★★ Apprentice

Właśnie skończyłem (01.03.2020 g.23.37 GMT+1) dwa mecze SB na poziomie zawodowiec. jeden 5:0 drugi 8:0. Co najmniej 10 bramek było strzelonych podcinką. Ani jedna nie została zaliczona. Około 16.00 grałem również jeden na SB zawodowiec i tam karnego strzeliłem podcinką a drugiego podcinką "z gry". I po tym meczu zaliczyło mi gola strzelonego podcinką. Czyżby tylko karnego zaliczało? 

Gdzieś jest BŁĄD, nie da się ukryć... Ale pytanie brzmi - czekać na decyzję EA o uznaniu strzelonych wcześniej chip-shotów i zaliczenie zadania i być może nie mieć Bartry czy próbować do skutku? 

Pilna interwencja jest wymagana. Zwłaszcza przy tak wybitnej stabilności serwerów...

 

Wiadomość 4 z 12 (399 wyświetleń)

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★★ Novice

NA PC to samo. zagrałem z 6 meczy i strzeliłem ponad 10 bramek podcinką zawodnikiem la liga z różnych miejsc. Oczywiscie jak wszystkim nie zaliczyło zadania. Kolejny raz robicie sobie z ludzi JAJA... Najpierw serwery praktycznie nie działające przez 3 dni, teraz bug który nie zalicza questa. Nawet nie ma sensu pisać abyście coś z tym zrobili bo pewnie skonczy się tak jak z rekompensatą za 3 dni bez serwerów podczas fut champs, czyli niczym... Moi drodzy nie szanujecie swoich klientów. Troszke profesjonalizmu...

Wiadomość 5 z 12 (365 wyświetleń)

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★★ Apprentice

Dałem radę. Jak pisałem wcześniej prawdopodobnie zalicza karnego podcinką. Potem zagrałem w rivals - też strzelałem podcinką, ale bez zaliczenia. I jakieś dwie godziny temu zaliczyłem w końcu - najprawdopodobniej coś poprawili, bo grałem SB na zawodowcu i nawet nie liczyłem na zaliczenie zadania, ot tak zagrałem, żeby zobaczyć jak wielki zlew można na mieć na graczy.

Nie wiem jak dawno Ty grałeś, może miałem trochę szczęścia i mi akurat zaliczyło...

Wiadomość 6 z 12 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★ Apprentice

Trzeba dodać , że  pomoc techniczna  na najwyższym  poziomie 

Wiadomość 7 z 12 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★ Newbie

Kurde nadal nie poprawione 

Wiadomość 8 z 12 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

[ Edytowane ]
★ Novice

@Captain40Fox  A czy jak Tobie zaliczyło te bramki, to zrobiłeś delikatną podcinkę, czy mocniejszy strzał? Może to zależy od mocy tej podcinki?

Wiadomość 9 z 12 (273 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy w zadaniu Shapeshifter Marc Bartra

★★★ Apprentice

Pomoc techniczna nie istnieje w EA :D

Wiadomość 10 z 12 (265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA