Błędy - BF1

autor: KamiiruDes
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędy - BF1

★★★ Newbie

Cześć mam pewien problem. Próbowałem już rożnych rzeczy i nie udało mi się samemu naprawić problemu.

Mam problem z grą Battlefield 1. Otóż gra się uruchamia normalnie, ale występują pewnie dwa problemy. Gra się nie zapisuje tzn. po przejsciu wstępu i ponownym uruchomieniu gry wszystko dzieje się od nowa. W dodatku nie mogę nawiązać połączenie pomimo działającego łącza internetowego.

Jeśli to coś pomoże to dodam, że w BF4 też mam problem iż czasem nie widzi kursora i nic nie mogę zrobić, nie zapamiętuje ustawień.

Komputer miał nie dawno reinstalowany system (Windows 10)

Wiadomość 1 z 2 (303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędy - BF1

Witaj

 

Jeśli ten problem z połączeniem utrzymuje się już od dłuższego czasu, problem z pewnością stoi po stronie Twojego połączenia. Dlatego wykonaj kroki zawarte w poniższych artykułach.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki
  3. Otwieranie portów - Battlefield 1

Szczególnie skup się na krokach związanych z protokołem IPv oraz ustawieniami NAT. W tym przypadku konieczny może być kontakt z dostawcą internetu.

Wiadomość 2 z 2 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem