Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

autor: Fvkko
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

★★ Novice

Witam, zauważyłem ten problem niedawno i w końcu się przyjrzałem, że ilość killi w grze jest źle naliczana. Przed rozpoczęciem meczu posiadałem 229 zabójstw na Wraith. W meczu zabiłem 2 osoby. Po czym naliczyło mi tylko 1 zabójstwo

Wiadomość 1 z 10 (910 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

Community Manager

Hej @Fvkko

 

Czy zauważyłeś, aby ten problem się powtarzał po Twoim zgłoszeniu? Niektóre informacje na Twoim koncie (w tym statystyki) mogą uaktualnić się po czasie. Jeżeli jesteś w stanie policzyć ile zabić uzyskałeś daną legendą (np. wspomnianą Wraith) zobacz czy wartość się zmieniła. Jeżeli zauważysz ponownie ten problem, to poprosiłbym abyś przesłał nam poniższe informacje: 

 

  • Platforma na jakiej grasz
  • Legenda u której pojawił się problem
  • Data wystąpienia problemu (wraz z przybliżoną godziną)
  • Jeżeli masz możliwość to prześlij nam zrzuty ekranu obrazujące Twój problem, lub filmiki
Wiadomość 2 z 10 (890 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

[ Edytowane ]
★★ Novice

Problem powtarza się (nie wiem czemu, ale zauważałem go u Wraith na początkowych killach między 100-150, 200-250, 300-350 (od 350 do 405 narazie nie zauważyłem problemu). Screeny często zapominam robić bo robienie ich co grę jest uciążliwe. Dokładnej daty nie jestem w stanie podać i godziny poza tym dniem i mniej więcej godziną gdy opublikowałem swój post. Natomiast przed chwilą ok. 20.10 29.03.2019 grając Octane i mając 10 zabójstw, w grze zdobyłem 2 ale naliczyło mi 11. Nie mam screena sprzed gry ale znów zaraz po niej.

- Gram na PC

- Wraith, Octane, (możliwe u innych jak Giblartar ale tu nie jestem pewny)

- Na 100% dziś 29.03.2019 ok. 20.10

 

 

Edit: Przed chwilą nie naliczyło 1 zabójstwa na Wraith. Mam screen z dużo wcześniejszej gry (nie grałem nią jakiś czas). Screen z wynikami z danego meczu i po meczu. (00:45, 30.03.2019)

Bangalore (ok. 22.20 31.03.2019 nie naliczono jednego zabójstwa). Wygląda na to, że bardzo możliwe jest iż z każdą postacią dzieje się taka sytuacja co jakiś czas. I na pewno nie dodają się po jakimś czasie bo nigdy liczba ich nie wzrosła po wyjściu z gry i ponownym zalogowaniu się nawet po dobie.

Wiadomość 3 z 10 (879 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

★★ Novice

@EA_Kuba(ok. 00:45 30.03.2019)

Wiadomość 4 z 10 (867 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

[ Edytowane ]
★★ Novice

Kolejne z Bangalore. Zamiast dwóch zabójstw, naliczyło jedno. (ok. 02.55 01.04.2019).

 

Edit: Ten błąd występuje także bez różnicy czy poprzez normalne powalenie i wykończenie przeciwnika, czy przez powalenie a inna osoba dokańcza przeciwnika lub zabija go faza bądź inny gracz z drużyny przeciwnej dobija, czy również poprzez użycie "finishera". Muszę się jednak przypatrzeć czy zalicza w momencie gdy używa się finnishera a gracz powalony przerywa go poprzez wyjście z meczu (co jest również częste).

Wiadomość 5 z 10 (843 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

[ Edytowane ]
★★ Novice

Wraith brak 1 zabójstwa w statystykach (ok. 15:45 01.04.2019)

(tutaj przy zabójstwie był użyty finnisher i jak wyżej wspominałem, dany gracz na którym przeprowadzałem "egzekucję" przerwał ją w połowie jej trwania poprzez wylogowanie się)

(w tym samym dniu taka sama sytuacja miała miejsce ale w innym meczu i zostało to zaliczone normalnie)

 

Raczej nie będę już więcej udostępniał tych samych rzeczy ponieważ przerodzi się to w spam (jeśli już nim nie jest). Jeśli wyniknie coś nowego lub po dłuższym okresie dalej będzie występować problem wtedy odświeżę temat krótkim postem. Sprawdzałem również zagraniczne fora i nie tylko u mnie ten błąd występuje (u wielu osób z innymi statami jak heady, winsy, dmg ect).

 

Sprawdziłem też czy kille się naliczają podczas wyjścia z meczu gdy:

1) Team żyje a ty jesteś powalony na ziemię

2)Team żyje a twój banner został podniesiony/nie został podniesiony

3)Team żyje i zostałeś podniesiony/odrodzony

4)Team żyje ale czas podniesienia banneru przekroczył limit

5) i inne wariacje

(Bez różnicy na ilość żyjącej drużyny 1 bądź 2 graczy)

(nie sprawdziłem jedynie czy zalicza gdy np: Jesteś sam w drużynie i po zabiciu dowolnej liczby graczy wyjdziesz z niej)

 

[*Wydaje mi się również, że błędne naliczanie występowało zazwyczaj przy 1-2 zabójstwach (może 3 się zdarzyło ale nie pamiętam na 100%). Przy ilościach większych powyżej ( 3 ) /4+ Kill nigdy nie zauważyłem niespójności w statystykach]

.

Jeśli są/będą jakieś wieści na ten temat, bardzo bym prosił o update.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Wiadomość 6 z 10 (820 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

Community Manager

Hej @Fvkko

 

Faktycznie jeden z Twoich raportów dostał się do filtru ze spamem, ale już to poprawiłem Standard smile Dziękuję Ci za szczegółowy opis :eahigh_file: Wszystkie dane przekażę do właściwego zespołu , aby bliżej przyjrzeć się temu problemowi. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje, na pewno Cię o nich poinformuję!

Wiadomość 7 z 10 (817 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

★★ Novice

ja mam ten sam błąd  z naliczaniem  zabójstw  zabiłem cały skład  a zaliczyło mi 2 zabójstwa

 

mam nadzieje ze ten błąd będzie szybko naprawiony 

Wiadomość 8 z 10 (788 wyświetleń)

Dziwny błąd

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Witam ponownie chciałem się zorientować w sytuacji ponieważ wczoraj jak i dziś zauważyłem że nie zalicza mi wszystkich zabójstw,

chodzi o to że w pewnej bitwie  zdobyłem 4 zabójstwa lecz jak spojrzałem na mój profil w grze dodało mi tylko 2 .

Sytuacja dziś jest taka sama 3 kille a tylko 1 zalicza , była tez taka sytuacja że zabiłem wyłączne 1 przeciwnika i nic nie zaliczyło .

 

(były to zabójstwa : powalenie i dobicie ,a nie tylko dobicie powalonego wcześniej wroga przez sojusznika )

 

Nie wiem od czego to zależy proszę o ewentualną odpowiedz i pomoc  Wink .

 

 

Wiadomość 9 z 10 (769 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędne naliczanie zabójst/Wrong kill counting

★★★★★ Novice

ja tak samo 4 kile a tylko 2 zaliczone

Wiadomość 10 z 10 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem