Dot.: Bład z uruchomieniem TheSims4

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bład z uruchomieniem TheSims4

★★★ Newbie

Nie mogę włączyć TheSims4, po kliknięciu na ikonę pokazuję mi się taki komunikat (zdjęcie1).

Chciałam zainstalowac ponownie Simsy przez Origin, ale jak Origin mi się uruchomił nie pokazuje mi ikon i nic nie mogę włączyć (zdjęcie2). Dodałam aplikację Origin i TheSims4 do wyjątków w Avast, odświeżałam stronę i sprawdziłam połączenie sieciowe, wszystko powinno być dobrze. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bład z uruchomieniem TheSims4

Witaj @xxzuzuanimkaxx 

 

Przede wszystkim na czas instalacji, oraz uruchomiania Origin i gry doradzam wyłączenie AVAST-a.

 

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie:

 

1. Całkowite usuniecie aplikacji Origin.

 

2. Użycie CClener-a do usunięcia resztek z rejestru, - do pobrania tutaj.

 

3. Ponowne uruchomienie komputera

 

4. Pobranie/zainstalowanie najnowszej wersji Origin, stąd.

 

5. Uruchomienie Origin w trybie zgodności oraz jako administrator (klikając PPM na ikonę Origin).

 

6. Instalacja gry.

 

 

Jeżeli gra będzie sprawiała problemy to dodatkowo:

 

* Naprawa gry na Origin.

 

 

Uwaga:

 

jeżeli masz jakieś mody to na razie nie wkładaj ich do gry. Dopiero, gdy gra będzie dobrze działała, możesz małymi partiami (po parę sztuk) sprawdzać je w grze.

 

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 5 (317 wyświetleń)

Dot.: Bład z uruchomieniem TheSims4

★★★ Newbie

A masz jakiś pomysł by usunąć całego CCleaner'a?

Wiadomość 3 z 5 (306 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bład z uruchomieniem TheSims4

@xxzuzuanimkaxx 

 

Nie rozumiem pytania. Jeżeli masz CCleaner-a to nie instaluj nowego, tylko użyj tę wersję, którą masz.

 

Jeżeli kiedykolwiek zdecydujesz się odinstalować jakiś program w komputerze to trzeba wejść w system komputera, a w nim odszukać Panel sterowania, w którym znajduje się zakładka "Programy-odinstaluj program".

 

Jeżeli nigdy nie robiłaś tego sama, to lepiej  tam nic nie grzeb, gdyż przy okazji możesz niechcący usunąć jakiś program systemowy i komputer przestanie działać.

 

Poza tym, po każdej dezinstalacji jakiegoś programu/gry z komputera trzeba go przeczyścić CCleanerem, a następnie uruchomić ponownie.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 5 (286 wyświetleń)

Dot.: Bład z uruchomieniem TheSims4

Witaj @xxzuzuanimkaxx 

 

Czy nadal masz problem ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 5 (219 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem