Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne uruchom

autor: kr3cikk13
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne uruchom

★★★ Newbie

Wyświetla mi się ten komunikat gdy chce zagrać w the Sims 4. Gdy wchodzę już do gry, wybieram świat i dom rodziny którą chce grać to pojawia mi się to:

"Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne uruchomienie gry." Gdy ponownie uruchamiam grę to nic się nie zmienia. Co mam robić?

Wiadomość 1 z 9 (9 090 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

[ Edytowane ]

Hej @kr3cikk13 

 

Błąd ten  jest związany z nieaktualnymi modami. Także może być związany z tą cechą :

Przyczyna

Ten błąd jest spowodowany przez cechę ukochaną, którą otrzymujesz za ukończenie aspiracji Przyjaciela świata.: - ten błąd można zlikwidować za pomocą kodów podanych w tym temacie: https://sims4.crinrict.com/eng/2014/12/error-102-12217323105654587864710/

 

Jeżeli masz w grze mody, to na pewno są nieaktualne, zatem najpierw zrób tak:

1. Usuń z gry folder Mods (przenieś go na pulpit komputera  i nie dodawaj go z powrotem do gry, dopóki nie znajdziesz zepsutych modów - poradnik..

2. usuń plik localthumbcache.package..

3. Napraw grę na Origin

 

jeżeli to nie pomoże to  pozostanie tzw. czysty rozruch gry, czyli:

1. z katalogu Dokumenty przenieś folder gry The Sims 4 na pulpit komputera

2. Zaloguj się na Origin i włącz grę.

3. Sprawdź, czy błąd nadal się pojawia.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (9 072 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

[ Edytowane ]

Hej @kr3cikk13 

 

Błąd ten  jest związany z nieaktualnymi modami. Także może być związany z tą cechą :

Przyczyna

Ten błąd jest spowodowany przez cechę ukochaną, którą otrzymujesz za ukończenie aspiracji Przyjaciela świata.: - ten błąd można zlikwidować za pomocą kodów podanych w tym temacie: https://sims4.crinrict.com/eng/2014/12/error-102-12217323105654587864710/

 

Jeżeli masz w grze mody, to na pewno są nieaktualne, zatem najpierw zrób tak:

1. Usuń z gry folder Mods (przenieś go na pulpit komputera  i nie dodawaj go z powrotem do gry, dopóki nie znajdziesz zepsutych modów - poradnik..

2. usuń plik localthumbcache.package..

3. Napraw grę na Origin

 

jeżeli to nie pomoże to  pozostanie tzw. czysty rozruch gry, czyli:

1. z katalogu Dokumenty przenieś folder gry The Sims 4 na pulpit komputera

2. Zaloguj się na Origin i włącz grę.

3. Sprawdź, czy błąd nadal się pojawia.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 9 (9 073 wyświetleń)

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

Community Manager

@kr3cikk13 zakładam, że wskazówki od @danuta720 rozwiązały Twój problem dlatego oznaczę jej odpowiedź jako rozwiązanie Standard smile 

Wiadomość 3 z 9 (8 930 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

★★ Novice

Co jeśli nie mam żadnych modów i nadal pojawia się ten błąd? Co z tym zrobić?

Wiadomość 4 z 9 (7 272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

@Zatuszowana 

 

Napraw grę na Origin

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 9 (7 264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

★★ Novice

Tak zrobiłam, niestety nie podziałało.

Wiadomość 6 z 9 (7 240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

@Zatuszowana 

 

 

Wyżej napisałam:

 

"Ten błąd jest spowodowany przez cechę ukochaną, którą otrzymujesz za ukończenie aspiracji Przyjaciela świata.: - ten błąd można zlikwidować za pomocą kodów podanych w tym temacie: https://sims4.crinrict.com/eng/2014/12/error-102-12217323105654587864710/ "

 

Wejdź w powyższy link i spróbuj  zlikwidować błąd za pomocą podanych w nim kodów.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 7 z 9 (7 233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

★★ Novice

Pierwszy sposób nie działa, ponieważ w żaden sposób nie jestem w stanie wejść w rodzinę, parcelę ani nic. Kod też nie działa, bo nie pamiętam, żebym miała sima z cechą "ukochany", a przede wszystkim skoro nie ładują mi się rodziny i parcele to nie mogę wczytać kodu na danego sima.

Nawet odinstalowałam i zainstalowałam ponownie grę i wciąż nie działa...

Wiadomość 8 z 9 (7 124 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:78b59511:184e6a4d. Zalecamy ponowne u

@Zatuszowana 

 

Nie rozumiem. Embarrassed

Skoro działa Ci gra po zrobieniu kroków z tego tematu: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/PROBLEM-Z-GRA-PO-AKTUALIZACJI-Z-CZERWCA-2020/m-p/92194... , czyli tzw. rozruchu czystej gry - to tym bardziej powinna działać po jej ponownej instalacji.

 

Cieszę, się jednak, że działa, miłej zabawy w grzeParty hat

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 9 z 9 (7 111 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem