Błąd w instalacji

autor: j_calka29
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd w instalacji

★★★ Newbie

Kupiłam Sims 4 w zestawie z Dodatkiem Psy i Koty.
Gdy włożyłam plyte, pobrałam origin, zarejestrowałam sie, przeszłam do ściągnięcia gry- wpisałam kod do the Sims 4, przeszłam dalej gdy zaczęło się pobierać wyświetlił się ‚błąd w pobieraniu’, okno się zamknęło. Gry nie ma na moim origin, a gdy próbuje znów instalować i wpisuje kod wyswietla się komunikat ‚kod został uzyty.Co teraz?

Wiadomość 1 z 6 (780 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd w instalacji

[ Edytowane ]

 @j_calka29

 

 Przeczytaj uważnie te porady:

 

1. Wyszukiwanie brakujących gier: 

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/origin-my-games-list-is-blank/

 

2.  Czyszczenie pamięci podręcznej Origin:

 

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

 

 

 

 Jeżeli nadal nie znajdziesz gry to pozostanie tylko kontakt telefoniczny  z EA +48 (22) 39 70 840, lub przez formularz poniżej.

 

 Przygotuj klucz gry, będzie on potrzebny podczas rozmowy z doradcą.

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie.

 

Daj znać jak poszło  Standard smile

 

 

Nie jestem pracownikiem EA. Pomagam jako gracz.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (743 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd w instalacji

Witaj Standard smile

 

Grę znajdziesz na swoim koncie Origin w Bibliotece gier pod opcją: ukryte gry.

 

Gdy ją już znajdziesz to najpierw musisz kliknąć na okładkę gry i anulować wcześniejsze pobieranie i wtedy probuj jeszcze raz zainstalowac grę.

 

Co do przyczyn nieudanej instalacji, mogą być różne:

1. Słabe łącza internetowe

2.  Malo pamięci na dysku twardym.

3.  Mało pamięci RAM.

4. Blokada gry przez program antywirusowy.

5. Brak zgodności z systemem Windows.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 6 (773 wyświetleń)

Dot.: Błąd w instalacji

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

W niektórych sytuacjach starsza wersja Origin instalowana z płyty, może nie zaktualizować się prawidłowo. Nalezy go odinstalowac programem dodaj / usuń programy i pobrać ponownie stad https://www.origin.com/usa/pl-pl/store/download

Poniewaz jest info ze kod zostal zużyty gra powinna zostawić ślad na Twoim koncie
Po zainstalowanu Origin kliknij jego ikonkę prawym myszy i wybierz opcję Uruchom jako Administrator. Jesli gra sie jednak potem nie znajdzie w bibliotece gry na Origin musisz skontaktowac sie z doradzcą EA.
tel. do W-szawy
22 397 08 40
Przygotuj sobie przedtem adres mailowy jaki podałeś zakładając konto.

Wiadomość 3 z 6 (768 wyświetleń)

Dot.: Błąd w instalacji

★★★ Newbie

Niestety gry nie ma w bibliotece gier :/

Wiadomość 4 z 6 (752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w instalacji

[ Edytowane ]

 @j_calka29

 

 Przeczytaj uważnie te porady:

 

1. Wyszukiwanie brakujących gier: 

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/origin-my-games-list-is-blank/

 

2.  Czyszczenie pamięci podręcznej Origin:

 

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

 

 

 

 Jeżeli nadal nie znajdziesz gry to pozostanie tylko kontakt telefoniczny  z EA +48 (22) 39 70 840, lub przez formularz poniżej.

 

 Przygotuj klucz gry, będzie on potrzebny podczas rozmowy z doradcą.

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie.

 

Daj znać jak poszło  Standard smile

 

 

Nie jestem pracownikiem EA. Pomagam jako gracz.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 6 (744 wyświetleń)

Dot.: Błąd w instalacji

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

Ponieważ ten problem z niepojawianiem sie akurat tego zestawu  gry zakupionego w sklepach w wersji pudełkowej był raportowany nie tylko u nas, na polskiej stronie ale tez na amerykańskiej   EA udzieliła następujących wyjaśnien ktore pozwole sobie zacytować.
Community ManagerEA_Mai
COMMUNITY MANAGER
EA_Mai
Hi everyone,
Please, keep in mind, depending on the payment method used, the processing of the purchase can take a bit longer. This might be the reason it's still not showing up
W skrócie - dopóki pieniadze nie znajdą sie na koncie EA gra się nie pojawi. Teoretycznie sklep powinien zaplacic EA od razu przy otrzymaniu towaru ale moze ten przelew się opoźnił.

Wiadomość 6 z 6 (682 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem