Dot.: Błąd pobierania Sims 4 na promocji

autor: kubulla2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd pobierania Sims 4 na promocji

★★★ Newbie

Witam

Staram się od rana zainstalować darmową wersję The Sims 4. Po 5 nieudanych próbach i braku znalezienia działającej odpowiedzi w internecie na ten problem piszę tutaj. Podczas pobierania wyskakiwał błąd pobierania :

 

Aplikacja Origin nie może pobrać plików gry The Sims™ 4 do folderu.

Upewnij się, że folder docelowy jest dostępny, lub anuluj pobieranie i rozpocznij je ponownie, wybierając inny folder docelowy.

 

 

Najwięcej ile udało mi się pobrać to 20% przy ponownym włączeniu komputera. Teraz gdy próbuje pobrać grę od razu wyskakuje mi błąd o podobnej treści :

 

Aplikacja Origin nie może pobrać plików gry The Sims 4 do folderu.

 

Upewnij się, że folder docelowy jest dostępny, lub anuluj pobieranie i spróbuj jeszcze raz. 

 

Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 3 (783 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd pobierania Sims 4 na promocji

Community Manager

Hej @kubulla2 

 

Kliknij Origin - Ustawienia aplikacji - Instalacje i zapisane stany gry

 

W części "Na Twoim komputerze" przywróć ustawienia domyślne położenia biblioteki gier.

 

Następnie przejdź do Diagnostyka i w części "Rozwiązywanie problemów" zaznacz opcję "Pobieranie w trybie bezpiecznym". 

 

Następnie wyłącz program Origin (Origin - Zakończ) i uruchom go ponownie jako administrator. 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

 

 

Wiadomość 2 z 3 (741 wyświetleń)

Dot.: Błąd pobierania Sims 4 na promocji

★★★ Newbie

Niestety nie pomogło. Postanowiłem odinstalować origin i zainstalować go na nowo ale aktualnie podczas instalacji wyskakuje błąd 16:-1 , więc teraz nawet aplikacji nie mogę pobrać.

 

 

Wiadomość 3 z 3 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem