[#] Błąd nawiązywania połączenia z FUT - wystąpił błąd - rozwiązano

autor: Frogooo1910
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Błąd nawiązywania połączenia z FUT - wystąpił błąd - rozwiązano

[ Edytowane ]
★★ Novice

Nie mogę się połączyć z FUT. W czasie ostatniego meczu w lidze a wlaściwie po ostatnim gwizdku w meczu wywaliło mnie z FUT z komunikatem, że teraz nie mogą spełnić mojej prośby.... Nie wiem o co chodzi! Dodam, że był to piątek i awansowałem w tym meczu do 1 ligi. I nie wiem czy nie ten komunikat tyczył się ligi weekendowej (bo akurat taraz nie miałem kwalfikacji do ligi weekendowej) 

Ktoś może mi pomoże? Proszę😊

Ps4 fifa 18

Wiadomość 1 z 17 (1 343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [Uwaga] 08/03 Problemy z połączeniem z usługami EA w tym FUT!

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Szyszuunia @Frogooo1910 @deavwaidd @Grownxd @rafau0314

 

Informacja

 

Studio bada problem, gdzie po rozłączeniu w trybie draft/squad battles, gracze nie mogą ponownie się połączyć do trybu FUT. Przykłady również spływają z EN forum, więc na chwilę obecną studio sprawdza, co blokuje dostęp do FUT z poziomu konta.  Na ten czas prosimy o cierpliwość. 

 

Aktualizacja

 

Problem został rozwiązany od strony studia i osoby, które nie mogły się połączyć z FUT, powinny już mieć tą możliwość. 

Zobacz w watku

Wiadomość 14 z 17 (1 643 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Nie mogę wejść na FUT

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam. PC
Wczoraj po wygraniu meczu który dawał mi mistrzostwo 2 ligi w sezonach czekałem na ekran który pokazuję ilość monet które dostałbym za to mistrzostwo. Jednakże nagle wyrzuciło mnie z FUT i gdy próbuje ponownie wejść do tego trybu wyskakuje mi komunikat który dodałem w załączniku. Mój kolega może grać normalnie a ja nie mogę wejść na FUT.
Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 17 (1 284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd nawiązywania połączenia z FUT

[ Edytowane ]
★ Novice

Mam to samo PC

Wiadomość 3 z 17 (1 336 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę wejść na FUT

★★★ Newbie

Witam mam ten sam problem !? Czy możecie to usunąć ? Od wczoraj nie mogę się zalogować na UT

Wiadomość 4 z 17 (1 268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd nawiązywania połączenia z FUT

★★ Novice

U mnie podobnie na PS4, rozłączyło mnie wczoraj po ostatnim gwizdku meczu w FUT i przy próbie połączenia dostaję komunikat o błędzie.

Wiadomość 5 z 17 (1 303 wyświetleń)

Dot.: Błąd nawiązywania połączenia z FUT

★ Novice
Mam to samo i nie mam pojęcia o co chodzi
Wiadomość 6 z 17 (1 291 wyświetleń)

Błąd połączenia z serwerem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Problem z połączeniem z serwerem wszystko działa online a fut nie proszę o rozwiązanie problemu który jest od wczorajszego dnia wieczorem 

Wiadomość 7 z 17 (1 296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Uwaga] 08/03 Problemy z połączeniem z usługami EA w tym FUT!

★★ Novice
jak to ogarnales?mam teraz to samo/...
Wiadomość 8 z 17 (1 273 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd połączenia z serwerem

★★ Novice
posiadam ten sam błąd, ktos ma jakies rozwiązanie ?
Wiadomość 9 z 17 (1 271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Uwaga] 08/03 Problemy z połączeniem z usługami EA w tym FUT!

★★ Novice

Witam ! 

Problem polegal na tym ze wywalilo mnie z gry podczas drafta . Przez to cos zablokowalo sie na moim koncie i serwer widzial ze jestem wciaz w grze , przez co nie moglem sie polaczyc ponownie . Spedzilem ok 5 h na telefonie z infoliniami PS i EA . Ostatecznie serwisant EA zresetowal moje konto , zakonczyl wciaz wlaczony tryb draft , zwrocl mi zeton i moglem kontynuowac gre . 

 

Zycze sukcesu ! 

Pozdrawiam 

Dawid

Wiadomość 10 z 17 (1 265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA