Dot.: Błąd godziny karier

autor: AlexaGabi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd godziny karier

★★ Apprentice

Mam pewien problem z moją simką. Ona pracuje jako tajna agentka od 14:00 do 22:00. Problem polega na tym, że ona sama kończy pracę kiedy chce np. po 2 lub 5 godzinach i dostaje niższe zarobki. Podczas, gdy simka jest w pracy, ja NIE ZMUSZAM jej do wczesnego wyjścia z pracy, ale ona i tak to robi samoistnie. Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd godziny karier

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@AlexaGabi

Spróbuj przywrocić fabryczne ustawienia w folderze gry.
Aby to zrobić musisz znaleść folder The Sims 4. Znajduje sie on w Dokumentach w folderze Electronic Arts
W Widows7 jest to proste - wystarczy kliknąć Dokumenty po prawej stronie w Menu Start.
W Windows10 jest to bardziej skomlikowane.
Kliknij „Komputer”
następnie kliknij na swoim dysku C, który wygląda tak jak na przykład - Acer  (C: )  
Jeśli to kliknęłaś, zobaczysz kilka folderów, niektóre z plikami programu itp.
Kliknij folder „Użytkownicy”
Następnie, gdy już to zrobisz, kliknij na jeden folder, na którym znajduje się nazwa twojego komputera jaka mu dalaś.
Gdy to zrobisz zobaczysz miedzy innymi folder "Dokumenty". Kliknij to i zostaniesz przekierowana do kilku innych folderów. Znajdz tam folder Elecronic Arts - jak na to klikniesz weszcie ujrzysz folder The Sims4

Dalej juz jest prosto - zmien nazwe tego foderu na The Sims4 old , napraw gre na Origin ( Origin/Moja bibliteka gier - prawym myszy na okladke TS4 - opcja "napraw grę) i otwórz grę.
Utworzy sie nowy folder The Sims 4 i bedziesz miala dwa - jeden stary ze zmieniona nazwą i jeden nowy.
Zacznij gre byle jakim simem i wyjdz z gry.
Teraz ponownie znajdz.folder Electronic Arts i te dwa foldery w srodku.
Z nowego folderu wyrzuc dwa foldery saves i Tray.
W starym The Sims4 skopiuj folder saves - Twoje zapisy gry i wklej do nowego folderu gry.
Zrob to samo z folderem Tray. - Twoją bibliteką  Nie przeklejaj nic innego. W pliku Options ktory niedawno jeszcze polecano przeklejac - znajduja sie niestety tez zapisane bledy gry. Co najwyzej jeszcze raz ustawisz sobie opcje grafiki w grze.
Po wlaczeniu gry jesli sie okaze ze ten bład zniknal - usun stary folder The Sims4 old. Teraz bedziesz miala tylko jeden pracujacy prawidlowo.

 

PS : jak kopiowac - prawym myszy na folder - ocja kopiuj, Nastepnie zaraz potem prawym myszy na folder do ktorego chcesz to to skopiowane wkleic - opcja "wklej"
Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (473 wyświetleń)

Dot.: Błąd godziny karier

★★ Apprentice

Zrobiłam tak, jak było napisane i nie działa Frown

Wiadomość 3 z 3 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem