Błąd code:wheel

autor: Kubzi1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd code:wheel

★★ Novice

Witam.

Jestem wręcz zaskoczony jak bardzo można mieć gdzieś graczy, żeby problem występował u tylu osób. Totalne olewanie graczy. Od 3 dni losowi gracze ( w tym ja) nie mogą normalnie zagrać, ponieważ występuje błąd code:wheel przekroczenie limitu ... przy każdej rozgrywce. Czekam na naprawienie tego błędu bo to dramat.

Wiadomość 1 z 11 (403 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd code:wheel

★★★ Novice

Wczoraj pierwszy raz od kilku dni mnie nie wywaliło, ale nie mogłem testować dłużej. Dzisiaj dwie gry - arena, battle i było ok. Mam nadzieje, że tak zostanie.

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 11 (435 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd code:wheel

★★ Novice
@Kubzi1 mam to samo
Wiadomość 2 z 11 (379 wyświetleń)

Dot.: Błąd code:wheel

Community Manager

@Kubzi1 @Atrox_ez 

 

W ostatnim czasie faktycznie pojawiły się problemy z połączeniem. Studio Respawn podjęło odpowiednie kroki, aby problemy te rozwiązać: 

W chwili obecnej otrzymujemy mniej zgłoszeń, nie mniej jeśli problem pojawi się ponownie - dajcie nam znać. 

Wiadomość 3 z 11 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd code:wheel

★★★ Novice

Nadal ten sam problem po kilku minutach wyrzuca z gry i nie można się połączyć, wrócić do gry. Zarówno przez origin jak i steam. Nowy system, resetowane modemy itp. Dodatkowo resetuje misje które udało się wykonać. Wkurzam się bo znajomi normalnie grają a ja ... i to akurat jak mam  urlop i chciałem nadrobić zaległości.

Wiadomość 4 z 11 (348 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd code:wheel

★★ Novice

To jest naprawdę nieporozumienie. Ile oni stracą graczy przez to. Ja jeśli po tym evencie nie zobaczę naprawy sam kończę z tą grą. Może wrócę za pół roku bo to jest w mojej opinii skandal.

Wiadomość 5 z 11 (341 wyświetleń)

Dot.: Błąd code:wheel

★★★ Novice

Przede wszystkim to stracili wizerunkowo. Najpierw atak hakerów a teraz to. Dodatkowo skoro do tej pory nie udało się rozwiązać problemu to widocznie to nie jest drobna awaria, być może kolejny kolejny hack lub jego skutek. Najgorsze jednak gdyby znali źródło problemu i czekali z aktualizacją do kolejnego eventu. Tak czy inaczej mam odczucie że nas olewają.

Wiadomość 6 z 11 (333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd code:wheel

★★★ Newbie
@EA_Kuba Problem występuje notorycznie i uniemożliwia jakiekolwiek go przewidzenie bądź przeciwdziałanie
Wiadomość 7 z 11 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd code:wheel

★★★ Newbie

Błąd wyrzuca mnie z rozgrywki w losowych momentach a później nie ma możliwości powrotu do meczu, przy czym po meczach rankingowych ciągle dostaję karę na następne rozgrywki.

Wiadomość 8 z 11 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd code:wheel

★★ Novice
@EA_Kuba jakby co cały czas jest błąd i nic się nie zmieniło Frown
Wiadomość 9 z 11 (305 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd code:wheel

Community Manager

Hej @Atrox_ez @Escobrr_V @onimostern @Kubzi1 

 

Dzięki za Wasze odpowiedzi. Problemy z połączeniem nadal są analizowane przez Studio Respawn. Jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania - dam Wam znać Standard smile

Rozwiązanie tego problemu możecie również śledzić na oficjalnym trackerze Apex Legends - link

Wiadomość 10 z 11 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem