Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

autor: PANFYN
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

[ Edytowane ]
★ Novice

Dzień dobry,

Ostatnio stałem sie dumnym posiadaczem BF1, jednakże gdy chcę odpalić grę pojawia mi się komunikat ,,BRAK POŁĄCZENIA Z EA ONLINE. PARAMETRY TWOJEGO ŁĄCZA INTERNETOWEGO MOGĄ BYĆ NIEWYSTARCZAJĄCE DLA TEJ GRY''. Próbowałem już prawie wszystkich sposobów opisanych na forach: protokoły, zamiana Ipv6 na 4, skan UOTrace, zapory systemu, dlaje nic. Nie wiem już gdzie szukać. Czy winna leży po mojej stronie czy to coś z serwerami EA. 

Z góry dziękuje za udzieloną mi pomoc. 

Wiadomość 1 z 14 (10 759 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

Community Manager

Hej @rename102158qs

 

Do gry online niezbędne jest "Łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 KBPS", nie wydaje mi się, abyś miał łącze o niższej przepustowości, ale informacje na temat tego zwyczaje muszę przekazać i poprosić Cię o to byś sprawdził czy spełnia ono te kryteria Wink

 

Dodatkowo upewnij się, że na Twoim routerze otwarte są wymienione niżej porty

PC

TCP: 80, 443, 5222, 9988, 17502, 20000-20100, 22990, 42127
UDP: 3659, 14000-14016, 22990-23006, 25200-25300
 
Więcej dodatkowych rozwiązań znajdziesz również tutaj
 
Daj nam koniecznie znać czy udało Ci się wrócić do gry Standard smile 
Wiadomość 2 z 14 (10 702 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★★ Novice

Dzień dobry,

 

Mam ten sam problem od kilku dni ale tylko w momencie gdy próbuję grać w BF1 korzystając z łącza internetowego LTE Play. W przypadku sieci LTE Orange oraz internetu stacjonarnego problem u mnie nie występuje. Do tej pory korzystałem z LTE Play i nie miałem żadnego problem z graniem po sieci. Chyba będę musiał napisać zapytanie do Play w sprawie łącza internetowego.

 

Łączę pozdrowienia

BossAmper_PL

Wiadomość 3 z 14 (10 631 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★★★ Novice
Mam ten sam problem i nwm co zrobić bo grac sie nie da a jeszcze 2 tygodnie temu wszystko działało , a dodam jeszcze ze od premiery nie natrafiłem na taki problem.Proszę o pomoc Frown
(Internet LTE Play)
Wiadomość 4 z 14 (10 591 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★★ Novice

Dzień dobry,

 

Napisałem w tej sprawie zgłoszenie do sieci Play. Pan z biura obsługi Play potwierdził, że w dniu 09.03.2018 faktycznie występował problem na stacji BTS z którą się łączę. Ze swojej strony dokonał zresetowania ustawień dla mojego numer, na którym mam aktywny Internet Elastyczny. Niestety pierwsza próba pomocy ze strony Play nie udała się. Problem z połączeniem ze serwerami EA nadal występuje. Zadzwoniłem dzisiaj tj. 13.03.2018 z prośbą o ponowne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Teraz czekam na informację ze strony Play.

 

Łączę pozdrowienia

BossAmper_PL

Wiadomość 5 z 14 (10 585 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★★ Newbie

Witam

 Też mam ten sam problem internet LTE Play , na Orange LTE gry z serii  Battlefield działają bez problemu . Na internecie z Playa gra uruchamia się po kilkunastu próbach dołączania do serwera gry , wtedy działa bez problemu , kolejną rozgrywkę łączy już normalnie.

 

 

Wiadomość 6 z 14 (10 559 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★★ Novice
Dzień dobry,

 

Po ponownym rozpatrzeniu przez Play mojego zgłoszenia otrzymałem informację, że usługi są świadczone prawidłowo i nie występują przeciążenia na nadajnikach, z których korzystam oraz nie posiadam żadnych blokad, które uniemożliwiłyby korzystanie z usług sieci Play. Będę musiał zgodzić się z opinią wydaną przez Play tym bardziej, że problem z łączeniem się z serwerami EA w BF1 jest  opisany i wyjaśniony na kanale Youtube przez użytkownika Crafter (link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=V8tOuK69-SI). Jedynym sposobem dla osób korzystających z internetu LTE Play na granie w BF1 w trybie sieciowym zgodnie ze słowami BiTTor78 pozostaje wykonanie kilkukrotnych prób łączenia się z wybranym serwerem. Mnie udało się połączyć za drugim razem Standard smile. Dzięki BiTTor78 za wskazówkę.

 

Łączę pozdrowienia

BossAmper_PL

Wiadomość 7 z 14 (10 536 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★★ Newbie
Hej. Mam to samo na LTE play Frown A jeszcze parę tygodni było Lux. Nie wchodzi nawet po 100 razach ale za.to w Operacje można grać. Dziwne.
Wiadomość 8 z 14 (10 505 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★ Novice

I jak udało się ustalić przyczynę bo mam ten sam problem ? 

Wiadomość 9 z 14 (8 383 wyświetleń)

Dot.: Błąd:Brak połączenia z EA Online. Parametry Twojego łącza...

★★ Novice

U mnie nawet w operacje nie da się pograć Frown

Wiadomość 10 z 14 (8 380 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem