Błąd 102:502fc384:297616ba

autor: MrsLewa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd 102:502fc384:297616ba

★★★ Newbie

Witam, 

Otóż od kilku dni mam problem aby wejść w rodzinę w The Sims 4. 
Pokazują się dwie rzeczy:
1) to jest błąd 102:502fc384:297616ba
2) albo podczas ładowania rodziny ikonka cały czas się kręci i rodzina się nie chce załadować
I tak na zmianę to się dzieje.

Dodam też że korzystam w modów.

Wiadomość 1 z 6 (1 842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd 102:502fc384:297616ba

Witaj@antoinettia 

 

Jeżeli na pewno nie masz obecnie w grze żadnych modów, to spróbuj uruchomić grę w tzw. czystym trybie, czyli:

 

1. Wejdź do katalogu Dokumenty/Electronic Arts i do folderu The Sims 4 dopisz jakąś nazwą nazwę, nap. The sims 4 - stara.

 

2. Zaloguj się na Origin i włącz grę, a następnie wejdź do jakiegoś otoczenia.

 

3. W katalogu Dokumenty/Electronic Arts utworzy się nowy folder gry The Sims 4.

 

4. W nowej grze sprawdź rozgrywkę.

 

Jeżeli będzie wszystko w porządku to znaczy, że mody mogły uszkodzić zapisy starej rozgrywki, a wtedy będziesz musiała całkiem usunąć je  z gry.

Zapoznaj się uważnie z tym poradnikiem: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (1 753 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd 102:502fc384:297616ba

★ Novice

I'm having the same problems! There's another thing where random pieces of furniture turn to piles of ash. I tried Google translating this into Polish so you can read it Standard smile

 

Mam te same problemy! Jest jeszcze jedna rzecz, w której losowe meble zamieniają się w stosy popiołu. Próbowałem Google przetłumaczyć to na język polski, żebyś mógł to przeczytać Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (1 824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd 102:502fc384:297616ba

Witaj @MrsLewa 

 

Podstawowo pytanie, gdzie kupowałaś grę, czy ją aktualizowałaś?

Jeżeli zaktualizowałaś grę, to drugie zdjęcie jest prawidłowe i pokazuje nowy ekran ładowania.

 

Dodatkowo :

1. Wyjmij z gry folder Mods(  i na razie nie dodawaj go z powrotem do gry).

2. Z tego samego folderu gry usuń następujące foldery/pliki:

- cache,
- cachestr,
- onlinethumbnailcache,
- localthumbcache,

 

3. Napraw grę na Origin.

4. Po zakończeniu naprawy gry (poczekaj do końca, to trochę potrwa),  włącz ją i sprawdź  rodzinę.

5. Gdy nadal będzie występował błąd to z trybu otoczenia przenieś rodzinę z domu do panelu zrządzania rodzinami, a następnie dodaj ja do innego domu, nawet w innej okolicy i ponownie sprawdź rodzinę.

 

Daj znać jak poszło. Standard smile

 

 

@laurencatherine3 

Read my tips. If you still have a problem, I recommend setting up a new topic on the American forum:

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues-PC/bd-p/The-Sims-4

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 6 (1 809 wyświetleń)

Dot.: Błąd 102:502fc384:297616ba

★ Novice

zrobiłam wszystko a dadal mam ten błąnd

Wiadomość 4 z 6 (1 768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd 102:502fc384:297616ba

Witaj@antoinettia 

 

Jeżeli na pewno nie masz obecnie w grze żadnych modów, to spróbuj uruchomić grę w tzw. czystym trybie, czyli:

 

1. Wejdź do katalogu Dokumenty/Electronic Arts i do folderu The Sims 4 dopisz jakąś nazwą nazwę, nap. The sims 4 - stara.

 

2. Zaloguj się na Origin i włącz grę, a następnie wejdź do jakiegoś otoczenia.

 

3. W katalogu Dokumenty/Electronic Arts utworzy się nowy folder gry The Sims 4.

 

4. W nowej grze sprawdź rozgrywkę.

 

Jeżeli będzie wszystko w porządku to znaczy, że mody mogły uszkodzić zapisy starej rozgrywki, a wtedy będziesz musiała całkiem usunąć je  z gry.

Zapoznaj się uważnie z tym poradnikiem: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 6 (1 754 wyświetleń)

Dot.: Błąd 102:502fc384:297616ba

★ Novice

bardzo dziękuje wszystko mi się naprawiło pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia c:

Wiadomość 6 z 6 (1 720 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem