Białe tło w meczach FUT - Xbox 360

autor: Kukiz6O
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Białe tło w meczach FUT - Xbox 360

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Mam problem w trybie fut. Wszystko działa ok dopóki nie rozpocznie się mecz. Wtedy murawa robi się biała tj. Na zdjęciu i nie widać lini, konturu bramek, ogólnie nie da się grać. W normalnym trybie jest ok, tylko w ultimate tak się dzieje. Dodam że wcześniej było wszystko ok. Konsola Xbox 360.

Wiadomość 1 z 9 (2 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Białe tło

★★ Novice
dzięki dzięki dzięki . sama zmiana piłki nie pomogła ... ale wymieniłam stadion i obie koszkulki i wszystko gra . Jeszcze raz serdecznie dziękuję. bo już traciłam nadzieję i myślałam że do września przyjdzie mi kupować i sprzedawać piłkarzy tylko. DZIĘKI :-)

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 9 (1 967 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Białe tło

★★ Novice
Witam . Mam to samo. 2 tygodnie temu po raz pierwszy się to stało. Po 2 dniach przeszło no ale musiałam grać mecze z białym ekranem. W sobotę włączyłam Fifę i znowu to samo. Inne konto chodzi na konsoli i nic się nie dzieje. A na moim biało. Oczywiście też mam Xbox360.
Wiadomość 2 z 9 (1 979 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Białe tło

Community Manager (retired)

@editta80 @Kukiz6O Hej!

 

Jeśli problem faktycznie dotyczy konta, prawdopodobnie uszkodzone zostały pliki profilowe, dlatego wykonajcie poniższe kroki w podanej kolejności:

 

1. UNIWERSALNE OBEJŚCIE - WSZYSTKIE PLATFORMY 

 

Spoiler

 

 

Poniżej publikuje potencjalne obejście tego problemu:

 

1. Wchodzimy do menu głównego gry, następnie KONFIGURACJA > PROFIL:

 

232112111.PNG

 

2. Następnie USUŃ:

 

2321121111.PNG

 

3. Z listy usuwamy plik o nazwie Aktualizacja składów FUT (FUT Squad Update) oraz Skład Match Day.

 

543535111.PNG

 

4. Wyłączamy grę i wracamy do menu konsoli, po czym wyłączamy konsole i włączamy raz jeszcze. Pomocne może być całkowite odłączenie konsoli od prądu celem wyczyszczenia pamięci podręcznej.

 

5. Po ponownym wejściu do trybu FUT, plik składów powinien pobrać się automatycznie

 

2. PLIKI CACHE NA KONSOLI X360

 

3. USZKODZONE DANE ZAPISU - zalecamy usuńcie zapisów gry z chmury. Uwaga: Zapisy kariery/pro club mogą zostać utracone (jeśli były dostępne)!

 

4. POŁĄCZENIE Jeśli błąd występuje tylko w meczach online, zerknijcie również porady co do samego połączenia.

Wiadomość 3 z 9 (1 973 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Białe tło

★★ Novice
Zrobiłam. Ale nie podziałało. Spróbuje jutro jeszcze raz. Wykasowałam wszystko teraz. Krok po kroku. Wyłączyłam konsolę. Jutro zresetuję też router i zobaczę czy podziała.
Wiadomość 4 z 9 (1 967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Białe tło

★★ Novice
Niestety nic nie pomógł dalej gram z białym ekranem. Trudno . FIFA coś zrąbała. Inny profil działa na mojej konsoli . Po prostu pech . Może samo przejdzie kiedyś.
Wiadomość 5 z 9 (1 956 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Białe tło

[ Edytowane ]
★★ Novice
Są jakieś inne pomysły. Bo już mnie nerwy noszą. Dobrze że nie kupiłam Golda. Bo nie byłoby nawet grania i darmo wywalone pieniądze. Co robić? Help !!!
Wiadomość 6 z 9 (1 952 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Białe tło

Community Manager (retired)

@editta80 

 

Z porad odnośnie konta i konsoli, spróbuj jeszcze:

 

Załaduj ponownie GAMERTAG 

 

Pomocny self-service na stronie Xbox.

 

Ustawianie obrazu - reset.

 

 

W samej grze spróbuj wybrać inną piłkę niż domyślna lub stroje (GOSP/GOŚC) ewentualnie buty

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 7 z 9 (1 940 wyświetleń)

Dot.: Białe tło

★★ Novice

przystępuję do zaleceń i zobaczę :-) 

Wiadomość 8 z 9 (1 936 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Białe tło

★★ Novice
dzięki dzięki dzięki . sama zmiana piłki nie pomogła ... ale wymieniłam stadion i obie koszkulki i wszystko gra . Jeszcze raz serdecznie dziękuję. bo już traciłam nadzieję i myślałam że do września przyjdzie mi kupować i sprzedawać piłkarzy tylko. DZIĘKI :-)
Wiadomość 9 z 9 (1 968 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA