Bf5 nie włącza się

autor: Biluplx1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bf5 nie włącza się

★★ Novice

Nie działa bf5 , wszystkie sterowniki sa najnowsze . gra była już ściągana pare razy i jest to samo. Gra się włącza i za raz się włącza się Origin . Co zrobić zeby znów działała ?

Wiadomość 1 z 8 (688 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf5 nie włącza się

Witaj

 

Jaką masz specyfikację PC/ Laptop czy grasz na konsolach 

Wiadomość 2 z 8 (678 wyświetleń)

Dot.: Bf5 nie włącza się

★ Novice

Spróbuj:

Najedz kursorem na ikonę gry, wciśnij prawy przycisk myszy, wybierz " rozwiąż problemy ze zgodnością, otworzy ci się okno z dwoma opcjami wybierz "wypróbuj zalecane ustawienia", otworzy Ci się kolejne okno w którym wybierz testuj program i poczekaj czy gra się otworzy. Jeśli gra się otworzy to ją zamknij i naciśnij "dalej" w oknie w którym wybierałeś test. Otworzy się kolejne okno w którym wybierz " Tak, zapisz ustawienia dla tego programu" i wszystko powinno działać tzn. u mnie pomogło. Pozdro

Wiadomość 3 z 8 (659 wyświetleń)

Dot.: Bf5 nie włącza się

★★★★★ Guide

Rozumiem, że proces nawet nie wstaje? Próbowałeś wybrać opcję napraw z poziomu origin? Jeśli nie to warto spróbować, niektórym osobą pomagała w takich przypadłościach.

Wiadomość 4 z 8 (644 wyświetleń)

Dot.: Bf5 nie włącza się

Community Manager

Hej @Biluplx1 

 

Udało Ci się rozwiązać problem?

Wiadomość 5 z 8 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf5 nie włącza się

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mi to Pomogła dzieki wielkie walczyłem z tym juz  pare dni Standard smile) Jesteś wielki Wujek_Joker

Wiadomość 6 z 8 (517 wyświetleń)

Dot.: Bf5 nie włącza się

★★ Novice
@Biluplx1 udało ci się? mam ten sam problem i nie działają mi żadne sposoby tutaj podane
Wiadomość 7 z 8 (464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf5 nie włącza się

★★★ Newbie

Witam własnie też nie moge uruchomic gry, gra działał przed pobraniem aktualizacji a teraaz po sciągnięciu patcha nie uruchamia się proces

Wiadomość 8 z 8 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem