Dot.: Battliefield 1

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battliefield 1

★★★ Newbie
Zakupilem dzisiaj pakiet premium za 53.70 na origins, jak mam go aktywowac na swoim xboxie, w mailu dostalem tylko potwierdzenie zakupu
Wiadomość 1 z 5 (471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battliefield 1

Community Manager (retired)

@johnrambo8787  Hej!

 

Jeśli dobrze zrozumiałem, zakupiłeś Premium na platformie Origin, wersję na PC, która niestety, ale jest tylko wersją na komputery osobiste i nie zadziała na Twojej konsoli Xbox! Celem nabycia wspomnianej wersji przepustki Premium, powinieneś skorzystać z tego linku w przypadku Xboxa: 

 

Po więcej informacji odnośnie promocji zapraszam tutaj.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (566 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battliefield 1

★★ Apprentice

Jeśli kupiłeś poprzez Origin to w niedługim czasie powinieneś zobaczyć BF1 w swojej bibliotece gier

Wiadomość 2 z 5 (467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battliefield 1

Community Manager (retired)

@johnrambo8787  Hej!

 

Jeśli dobrze zrozumiałem, zakupiłeś Premium na platformie Origin, wersję na PC, która niestety, ale jest tylko wersją na komputery osobiste i nie zadziała na Twojej konsoli Xbox! Celem nabycia wspomnianej wersji przepustki Premium, powinieneś skorzystać z tego linku w przypadku Xboxa: 

 

Po więcej informacji odnośnie promocji zapraszam tutaj.

Wiadomość 3 z 5 (567 wyświetleń)

Dot.: Battliefield 1

★★★ Newbie
Jak w rakim razie mogę otrzymac zwrot kosztów aby móc nabyć prawidłową wersję na xboxa?
Wiadomość 4 z 5 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battliefield 1

Community Manager

Hej @johnrambo8787

 

Jeśli w historii zamówień na Origin, nie widzisz funkcji zwrotu, skontaktuj się z nami telefonicznie Standard smile

 

Oznaczam odpowiedź @EA_Odix jako rozwiązanie, daj nam znać jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 5 (408 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem