Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

autor: promiscuous_boii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

★★★ Novice

Witam. A więc sprawa wygląda tak, że Battlefront 2 wyłącza mi się na ekranie ładowania, jeszcze przed menu. Próbowałem już reinstalować grę i origina, zmieniać ustawienia w folderze settings, aktualizowałem wszystkie sterowniki i Windowsa 10, instalowałem na nowo vc i nadal nic. Dwa razy udało mi się przejść z ekranu ładowania do menu, ale nawet nie zdążyłem nic kliknąć i gra już się wyłączała bez żadnego błędu. Mój sprzęt: i5, gtx 1050, 8gb ram.

Wiadomość 1 z 9 (3 393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

★★★ Novice

Zrobiłem format systemu i teraz wszystko pięknie działa, dziękuje wszystkim ^^

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 9 (3 301 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

Community Manager (retired)

@promiscuous_boii Hej!

 

Spróbuj sugestii zaproponowanych w tym wątku i w szczególności, spróbuj ustawić limit klatek na grę oraz wyłącz w plikach ustawień DX 12. 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 2 z 9 (3 318 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

★★★ Novice

Załączam plik DXDIAG. Chciałbym, żeby chociaż na najniższych ustawieniach ruszyło, ale nie mogę wejść nawet do menu.

Wiadomość 3 z 9 (3 309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

Community Manager (retired)

@promiscuous_boii 

 

Po sprawdzeniu raportu, plikiem, który powoduje ten problem według DxDiag jest igo64.dll (domyślnie w C:\Program Files (x86)\Origin)

 

Spróbuj raz jeszcze poniższego:

 

ORIGIN

Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

 

oraz

 

WYŁĄCZCIE ORIGIN W GRZE (prawy klik na okładkę > Właściwości gry)

 

2313121.PNG

 

 

Sprawdź również czy w momencie uruchamiania gry, nie działa żadna nakładka jak FRAPS, MSI Afterburner, Riva Tuner, Team Viewer itp. które mogą właśnie kolidować z Origin.

 

Powodzenia!Fingers crossed

Wiadomość 4 z 9 (3 302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

★★★ Novice

Zrobiłem tak jak jest napisane, ale niestety nadal nie działa ;/ .

Wiadomość 5 z 9 (3 294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

Community Manager (retired)

@promiscuous_boii Hej!

 

Spróbuj jeszcze wyłączyć globalnie Origin w grze wchodząc do Origin > Ustawienia aplikacji > Origin w grze:

 

  1542311514.PNG

 

Plik igo64.dll jest związany z nakładką typu właśnie MSI Afterburner czy nawet Steam overlay, dlatego sprawdź dokładnie czy nic takiego nie działa w tle i nie koliduje właśnie z Origin i samym SWBF 2. Dla pewności możesz uruchomić system Windows w trybie tzw. czystego rozruchu.

 

Powodzenia! 

 

 

Wiadomość 6 z 9 (3 272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

★★★ Novice

Origin w grze wyłączyłem już wcześniej. Uruchomienie w trybie czystego rozruchu nadal nic nie dało. Wciąż wyłącza się na ekranie ładowania.

Wiadomość 7 z 9 (3 265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

@promiscuous_boii

 

Witaj 

 

Jakiś czas temu był tutaj na forum podobny problem, okazało się, że  usunięcie Origin I gry A następnie wykonanie przywracania systemu Windows  Instrukcja, do momentu kiedy problemu nie było rozwiązało problem, no i oczywiście ponowna instalacja Origin I gry gdy przywracanie systemu zostało ukończone.

 

Spróbuj może u Ciebie też pomoże.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 9 (3 252 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 wyłącza się na ekranie ładowania

★★★ Novice

Zrobiłem format systemu i teraz wszystko pięknie działa, dziękuje wszystkim ^^

Wiadomość 9 z 9 (3 302 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem