Battlefront 2 po średnim okresie grania crashuje mój pc. Co mam zrobić?

autor: mC36pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefront 2 po średnim okresie grania crashuje mój pc. Co mam zrobić?

★★★ Newbie

Po ok. 15-20 min grania w BF 2 crashuje mi się PC i wyskakuje bluescreen. Nie jest to wina komputera, lecz gry. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 3 (761 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefront 2 po średnim okresie grania crashuje mój pc. Co mam zrobić?

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@mC36pl  Witaj Standard smile

 

Przykro mi.

 

To nie jest wina gry, wygląda to na problem z Twoim komputerem. Ekrany BSOD są tzw. błędami krytycznymi, wywoływane są w wyniku m. in. błędnego działania sterownika urządzeń - jest niezgodny z systemem/urządzeniem którym steruje takie oprogramowanie, uszkodzeniem jednego lub kilku modułów pamięci RAM, przegrzewaniem się komputera (teraz trzeba uważać są upalne dni, jeżeli nie są odpowiednio chłodzone podzespoły, to może dać taki efekt BSOD) lub podłączonego do niego jakiegoś urządzenia, może to być pendrive, dysk itp. które nie są zgodne z systemem lub wadliwie działają.

 

Przeczytaj ten artykuł, wiele wyjaśnia - Rozwiązywanie problemów z BSOD   Może być konieczne oddanie komputera nawet do serwisu, jeżeli problemy nie ustąpią.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (754 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefront 2 po średnim okresie grania crashuje mój pc. Co mam zrobić?

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@mC36pl  Witaj Standard smile

 

Przykro mi.

 

To nie jest wina gry, wygląda to na problem z Twoim komputerem. Ekrany BSOD są tzw. błędami krytycznymi, wywoływane są w wyniku m. in. błędnego działania sterownika urządzeń - jest niezgodny z systemem/urządzeniem którym steruje takie oprogramowanie, uszkodzeniem jednego lub kilku modułów pamięci RAM, przegrzewaniem się komputera (teraz trzeba uważać są upalne dni, jeżeli nie są odpowiednio chłodzone podzespoły, to może dać taki efekt BSOD) lub podłączonego do niego jakiegoś urządzenia, może to być pendrive, dysk itp. które nie są zgodne z systemem lub wadliwie działają.

 

Przeczytaj ten artykuł, wiele wyjaśnia - Rozwiązywanie problemów z BSOD   Może być konieczne oddanie komputera nawet do serwisu, jeżeli problemy nie ustąpią.

Wiadomość 2 z 3 (755 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 po średnim okresie grania crashuje mój pc. Co mam zrobić?

Community Manager

Hej @mC36pl 

 

 Jeśli odpowiedź @Narayen okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi jako rozwiązanie. Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem