Battlefront 2 czarny ekran

autor: kamiljen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefront 2 czarny ekran

★★ Novice

Witam,

 

Nie znalazłem na forum odpowiedzi na ten problem. Po uruchomieniu wersji próbnej przez Origin, jedyne co się dzieje to pojawia się czarne okno, które po kilku sekundach znika i z powrotem maksymalizuje się Origin. Czy ktoś potrafi pomóc?

Wiadomość 1 z 5 (1 935 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefront 2 czarny ekran

★★ Novice

No nie powiem trochę późno z tą odpowiedzą :P Problem już dawno rozwiązałem znajdując odpowiedź na anglojęzycznej wersji forum. Chodzi o aktualizacje windowsa. Tak więc jeżeli ktoś też ma taki problem to polecam dokonać aktualizacji systemu. Co do konkretnego jej numeru to niestety nie pamiętam, które to, ale nie jest to bardzo trudne do znalezienia.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (1 922 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefront 2 czarny ekran

★★★★ Novice

Nie podałeś jakiego masz kompa i jakiej rozdzielczości używasz, więc zacznij od wyłączenia Antywirusa, jeżeli masz Avasta wyłącz go na 10 min.

Wiadomość 2 z 5 (1 925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 czarny ekran

★★ Novice

Nie mam włączonego antywirusa.

Rozdzielczość 1920x1080, ale ona nie jest problemem, zbyt niskie parametry komputera też.

Procesor amd fx 8300 3,30Ggz

Ram: 8 gb

Grafika: GeForce GTX 1050 Ti

Dodam, że zaktualizowałem sterowniki grafiki.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Wiadomość 3 z 5 (1 921 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 czarny ekran

Community Manager

Hej @kamiljen, wiele rozwiązań, które pomagały w podobnych przypadkach zostały zaproponowane tutaj

Wiadomość 4 z 5 (1 736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefront 2 czarny ekran

★★ Novice

No nie powiem trochę późno z tą odpowiedzą :P Problem już dawno rozwiązałem znajdując odpowiedź na anglojęzycznej wersji forum. Chodzi o aktualizacje windowsa. Tak więc jeżeli ktoś też ma taki problem to polecam dokonać aktualizacji systemu. Co do konkretnego jej numeru to niestety nie pamiętam, które to, ale nie jest to bardzo trudne do znalezienia.

Wiadomość 5 z 5 (1 923 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem