Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield V trzy prostokąty

★★★ Novice

Witam, mam nowego laptopa Asus, i7 8gen, 8gb Ramu, 1060gtx, z gier mam tylko właśnie zainstalowane BF V i od pierwszego włączenia gry mam po prawej stronie nałożone na siebie trzy prostokąty. Czy to jest utrata pakietów? Internet 100mb po kablu, na średnich ustawieniach mam ok 40-50fps, a na ultra ok 30. Ktoś może pomóc? Odblokowanie portów na początek czy jak? 

Wiadomość 1 z 9 (1 024 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

★★★ Novice
@Browar471 Dzwoniłem na infolinię i porty są wszystkie odblokowane więc problem internetu to nie jest.
Wiadomość 2 z 9 (1 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

★★ Novice

mozliwe ze ktos jeszcze uzywa u ciebie neta i dlatego mozesz tracic pakiety lub chodzi o niska ilosc fps

 

Wiadomość 3 z 9 (974 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

Community Manager

Hej @Browar471

 

Moje pierwsze skojarzenie jest związane z tym o czym wspomniał @DeViL181299, czyli z problemem z FPS-ami. Na wszelki wypadek prześlij nam zrzut ekranu gdzie widać tę ikonę, oraz plik DxDiag Standard smile

Wiadomość 4 z 9 (959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@DeViL181299,

@EA_Kuba

Wrzucam screena z gry i załączony plik z dxdiag. 

Internetu nikt nie zużywa po za moim laptopem.

Wiadomość 5 z 9 (922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

TAK są to spadki fps, gra przedstawia je w ten sposob. Osobiscie mi wyskakuja raz na jakis czas gdy na ekranie naprawde duzo sie dzieje. Polecam ci zejscie do najnzszych ustawien graficznych, ograniczenie liczby wyswietlanych klatek do prawie najnizszych uzyskiwanych(servery i tak maja tick 60) oraz przelacz na "aktywne" "renderowanie przeszlych klatek" w opcjach obrazu w grze lub na "nie aktywne"(kombinuj).
Poza tym twoj laptop ledwie spelnia minimalne wymagania sprzetowe wiec cudow bym nie oczekiwal. 
(polecam tez zapoznanie sie z przeroznymi filmikami na yt w celu zwiekszenia liczby fps oraz ich stabilizacji)

Wiadomość 6 z 9 (905 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@ShovvMeSomeLove

Battlefield 5 - rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 lub nowszy (w wersji 64-bitowej)
Procesor: Intel Core i7 4790, AMD Ryzen 3 1300X lub równorzędny
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB pamięci) lub AMD Radeon RX 580 (8 GB pamięci)
Pamięć RAM: 12 GB
Dysk twardy: 50 GB
DirectX: wersja 11

Jak to możliwe że minimalnie spełnia wymagania?
Mam i7 8cos tam,
Grafika taka jak w rekomendowanych 1060 6gb
Jedynie może byc problem w tym że mam 8gb Ramu, a nie 16 i tu upatruje problem?

 

Po za tym słabo że laptop prawie za 5k i mam grać na minimalnych.. Ten ram coś pomoże? 

Wiadomość 7 z 9 (816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

★ Guide
@Browar471 Na pewno nie zaszkodzi. Poza tym pamiętaj, że to tylko laptop - procesor może zrzucać taktowania jeśli się przegrzewa, o co w laptopach nie trudno i tutaj przede wszystkim upatrywałbym problemu.
Wiadomość 8 z 9 (804 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V trzy prostokąty

★★★ Novice
@Myrasz Temperatury sa niskie jak wrzucałem screeny na inne forum podczas grania, laptop jest nowy był odpalony z 20 razy.
Wiadomość 9 z 9 (795 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem