Battlefield V Zły obraz

autor: MLXgameplay
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield V Zły obraz

★★ Novice

Witam,

Gdy pobrałem najnowszego Battlefielda V pojawił się błąd:

 bfv.exe-Zły obraz.

program C:\Program  Files (x86)\Origin\x64\avuti-ttv-51.dll nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie używając oryginalnego nośnika instalacyjnego albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy. Stan błędu: 0x000012f

 

 

Moim systemem operacyjnym jest system Windows 10, gdy próbowałem uruchomić wcześneijszą odsłonę czyli Battlefielda 1 to pojawił się ten sam problem.

Proszę o pomoc

 

 

Wiadomość 1 z 4 (1 275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield V Zły obraz

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@MLXgameplay Witaj!

 

Komunikat "zły obraz" w większości sugeruje problem z bibliotekami vc ++. Mieliśmy już podobne zgłoszenia dotyczące BF 1 oraz Fifa 18, dlatego sprawdź odnośniki do tych wątków i zawarte tam kroki powinny pomóc. Fingers crossed

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 270 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield V Zły obraz

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@MLXgameplay Witaj!

 

Komunikat "zły obraz" w większości sugeruje problem z bibliotekami vc ++. Mieliśmy już podobne zgłoszenia dotyczące BF 1 oraz Fifa 18, dlatego sprawdź odnośniki do tych wątków i zawarte tam kroki powinny pomóc. Fingers crossed

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 4 (1 271 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Zły obraz

★★ Novice

Niestety próbowałem przeinstalować biblioteki c++, ale wystąpił problem. Gdy chce zainstalować visual c++ 2017 to visual c++ 2015 się odinstalowuje. Gdy chce go ponownie zainstalować widzę błąd: 0x80070666

Naprawiłem błąd który miałem na początku ale niestety pojawił się nowy błąd:

bfv.exe - Zły obraz

Program C:\Program Files (x86)\Origin\]avuti-ttv-51.dll nie jest przeznaczony do użytkowania w systemie WIndows albo zawiera błąd. Zainstaluj ponownie używając oryginalnego nośnika instalacyjnego albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu ujzyskania pomocy. Stan błędu: 0x000012f

Wiadomość 3 z 4 (1 228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Zły obraz

Community Manager (retired)

@MLXgameplay

 

Błąd 0x000012f cały czas związany jest z bibliotekami vc ++ o których już była mowa. W tym wątku na forum znajdziesz krok po kroku, co należy zrobić. Jeśli nadal będzie występować, radzę o kontakt z działem Microsoft

 

Wiadomość 4 z 4 (1 214 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem