Battlefield V - PS4 - Utracono połączenie z serwerami EA

autor: gamerTEXI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield V - PS4 - Utracono połączenie z serwerami EA

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, od wczoraj nie mogę zagrać online na PS4 w Battlefielda inne gry od ea EA mi działają. Nie wiem czemu tak się stało, wyłapałem bana może, ale problem jest w tym, że nie cheatowałem i żadnego maila o banie też nie dostałem. Jakby ktoś był w stanie pomóc byłbym wdzięczny.

Wiadomość 3 z 19 (1 433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Brak połączenia z EA online

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu nie mogę grać w gry EA. Dotyczy to battlefield 1 i 5 oraz battlefronta. Wyskakuje mi taki komunikat: "Brak połączenia z ea online. Parametry twojego łącza internetowego mogą być niewystarczające dla tej gry". Dodam że to nie jest wina internetu ponieważ sprawdzałem u kolegi na jego internecie i dalej jest ten sam błąd, a na jego konsoli wszystko działa normalnie. W inne gry jak np call of duty etc mogę grać bez problemu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

Wiadomość 1 z 19 (1 448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★ Newbie

Hej, 

Mam problem z Battlefield V na PS4. Po instalacji najnowszego pliku aktualizacyjnego wciąż dostaję informację o utraceniu połączenia z serwerami EA. Normalnie bym się zastanowił nad portami czy czymś takim, lecz w tym samym momencie, na tej konsoli i koncie, jestem w stanie grać w Battlefield 1 online.

Wiadomość 2 z 19 (1 349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield v problem z grą online

★ Novice

Mam to samo, z tym, że nie mam odniesienia czy to problem u mnie czy z EA bo gre zakupiłem wczoraj i funkcje sieciowe nie działają. Próbowałem różnych rozwiązań znalezionych w internecie, zaczynając od zmianę wersji IP z 6 na 4 u dostawcy internetu i skończyłem na przekierowaniu portów. Nic to nie pomaga.

Wiadomość 4 z 19 (1 405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield v problem z grą online

★★★★★ Newbie

Mam ten sam problem. Grę kupiłem 2 dni temu, i próbuje od rana zagrać multi i nie idzie. Pokazuje to samo co tobie. Próbowałem wszystkiego i nic. Najwidoczniej to jakiś problem z serwerami bo inne gry multi mi działają bez problemu.

Wiadomość 5 z 19 (1 389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield v problem z grą online

★★★ Newbie

witam dokladnie ja tez mam taki sam problem

Wiadomość 6 z 19 (1 371 wyświetleń)

Utracone polaczenie z serwerem ea

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield V
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Slim
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Menu gry
W którym menu gry byłeś/byłaś kiedy pojawił się problem? Glownym
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? EA
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 18/04/2020/16:30
Opisz pokrótce napotkany błąd: Po wybraniu gry, pokazuje się meni z napisem utracono polaczenie z serwerem EA. Wszystkie opcje połączenia z internetem pokazuje jako poprawne. Twardy reset konsoli też nie pomógł. Zmiana z wifi na kabel również. Problem wystąpił po aktualizacji.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem dlatego pytam Standard smile
Co się dzieje? Opisane już wcześniej.
Co powinno się stać? Włączyć się gra

Pomozcieee!! Co robić ?

Wiadomość 7 z 19 (1 264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dzień dobry nie mogę zalogować się do online w battlefild5 na ps4 proszę info

★★★ Newbie

Dzień dobry nie mogę zalogować się fobgry w battlefild 5 na ps4 proszę o pomoc 

Wiadomość 8 z 19 (1 341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield v problem z grą online

★★★ Newbie
@W środę nie było połączenia, w czwartek było, wczoraj nie wiem, dzisiaj znowu nie ma
Wiadomość 9 z 19 (1 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracone polaczenie z serwerem ea

★★★ Newbie

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu dotyczącego błędu po aktualizacji Battlefield V . Utracono połączenie z serwerem EA ? Jak to rozwiązać żeby była możliwość dalszego grania? Mam wykupione członkostwo na EA ważne do 30.04.2020 ?

Wiadomość 10 z 19 (1 232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem