Battlefield V - Lagi, Przycinki, Freez Gry

autor: Walkiria505
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield V - Lagi, Przycinki, Freez Gry

★★★ Newbie

Witam.

Dwa dni temu zakupiłem Battlefield V na PC. Sądziłem, że po zainstalowaniu będę mógł się cieszyć nową grą przez wiele godzin, lecz tak nie jest Frown .

 

Już w samym Menu Głównym gra wskazuje na dosyć długie "zastanowienie się" co ma zrobić.


Od momentu rozpoczęcia Misji Kampanii (Opowieści Wojenne) gra w niektórych momentach laguje, przycina się lub wręcz się freezuje.
Dzieje się tak przede wszystkim w momentach "pociągnięcia za spust" lub gdy gwałtownie zmienimy kierunek widoczności kamery.

 

Próba wyjścia z Misji Kampanii do Menu Głównego skutkuje prawie 5 minutowym czekaniem na wczytanie się Menu Głównego gry.


Gram na najniższych możliwych ustawieniach graficznych. Próbowałem już aktualizować sterowniki karty graficznej (sądząc, że może to jest przyczyną) zmniejszać rozdzielczość ekranu w grze, czy całkowicie wyłączać wszystkie możliwe programy i aplikacje działające w tle... Niestety nic nie pomogło.

PS. Problem nie występuje w Battlefield 1 czy innych wymagających graficznie gier a tylko i wyłącznie Battlefield V w Kampanii Singleplayer (Multiplayer jeszcze nie uruchamiałem Frown )

Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc Frown

Wiadomość 1 z 3 (629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V - Lagi, Przycinki, Freez Gry

★★★★★ Guide

A parametry sprzętu podasz? Czy ustawienia graficzne zmieniłeś na najniższe?

Wiadomość 2 z 3 (604 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V - Lagi, Przycinki, Freez Gry

★★★★★ Novice
@Walkiria505 Może to być spowodowane aktualizacjami Windowsa 10, które więcej psują niż naprawiają.
Wiadomość 3 z 3 (511 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem