Dot.: Battlefield 4 bląd 327683:0

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 4 bląd 327683:0

★★ Novice

Witam , 

 

Mam taki problem na swoim  komputerze zainstalowałem na nowo Windowsa. Ściągnąłem origina wszedłem na swoje konto zacząłem ściągać Battlefield 4 edycja premium.Battlefield się zainstalowałem ale problem jest z dodatkami wyskakuje mi  o to taki błąd 327683:0 czy ktoś może mi pomóc o co chodzi ? Dzięki wielke 

Wiadomość 1 z 5 (15 049 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 4 bląd 327683:0

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunął ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (16 959 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 4 bląd 327683:0

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunął ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 5 (16 960 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 bląd 327683:0

★★ Novice

ok DZIĘKUJE spróbuje 

Wiadomość 3 z 5 (15 032 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 bląd 327683:0

★★ Novice

Hejka , pierwszy sposób okazał się skuteczny dzięki wielkie  pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (15 024 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 4 bląd 327683:0

★★★ Newbie

Miałem to samo

W moim przypadku chodziło o to, że Origin mi się zainstalował ma C:\Program Files (x86)...., a grę instalowałem w innej partycji

Dodatki instalowały się  w katalogu z Origin, a gra była gdzie indziej

 

Na platformie Origin/ Ustawienia aplikacji/ Instalacje i zapisane stany gry/ Na twoim komputerze - można przypisać miejsce instalacji gier i dodatków

Wiadomość 5 z 5 (14 975 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem