Battlefield 1 - utrata postępu [PS4] [PC] [Xbox One] - Rozwiązano

autor: adam662vcfgd
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 - utrata postępu [PS4] [PC] [Xbox One] - Rozwiązano

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Mam problem, zacząłem grę z poziomem 69, po półtorej godzinie skończyłem grę z poziomem 72, wyszedłem do menu i mój postęp się nie zapisał - nadal miałem 69 lv. Wyszedłem z gry i wszedłem jeszcze raz - zero rezultatu. Po paru godzinach spróbowałem ponownie - wszedłem do gry, zagrałem jeden mecz, wbiłem 70 lv i po wyjściu nadal miałem 69. Żadne postępy z tych gier mi się nie zapisały, oprócz postępu pakietu bojowego. Spotkaliście się z czymś takim, albo moglibyście pomóc?

Wiadomość 1 z 6 (708 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 - utrata postępu [PS4] [PC] [Xbox One]

Community Manager

Otrzymaliśmy potwierdzenie, iż problem został rozwiązany. :eahigh_file: Dziękujemy wszystkim za cierpliwość w czasie kiedy rozwiązywaliśmy ten problem!

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (617 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Battlefield1-brak awansu/ brak statystyk

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Uzyskuję awanse w czasie gry online, po wyjściu do menu i wejściu w statystyki ( żołnierz ) za każdym razem mam poziom zerowy. Gracz nie istnieje w żadnych statystykach dostępnych w internecie.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Np. w czasie kilku rozgrywek typu podbój uzyskałem 8 poziom, po czym po wyjściu z gry i uruchomieniu jej od nowa na platformie origin okazało się że mam poziom 0 co za tym idzie nie mam również reszty statystyk. W Battlefield 1 Stats moje konto w ogóle nie figuruje.
Co się dzieje? Jak wyżej.
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1050
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16

Uzyskuję awanse w czasie gry online, po wyjściu do menu i wejściu w statystyki ( żołnierz ) za każdym razem mam poziom zerowy, żadnych postępów i statystyk. Gracz nie istnieje w żadnych statystykach dostępnych w internecie. Może to kwestia zapory albo antywirusa ?

Wiadomość 2 z 6 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 1 - utrata postępu [PS4]

★ Novice

Mam to samo na PC zapisują się bronie kupione a te z osiągnięć i pakiet bojowy już nie.

Wiadomość 3 z 6 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 1 - utrata postępu [PS4]

[ Edytowane ]
Community Manager

Zauważyłem podobne zgłoszenia na angielskim AHQ. W tej chwili nie jestem w stanie określić kiedy problem zostanie rozwiązany, nie mniej jeśli pojawią się nowe informacje zaktualizuję ten wątek :eahigh_file: @adam662vcfgd Poprawiłem tytuł rozpoczętego przez Ciebie tematu


@thecyberhussar Połączyłem Twoje zgłoszenie z innym gdzie został opisany ten sam problem

 


Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej widoczności.

Wiadomość 4 z 6 (682 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 - utrata postępu [PS4] [PC] [Xbox One]

Community Manager

Otrzymaliśmy potwierdzenie, iż problem został rozwiązany. :eahigh_file: Dziękujemy wszystkim za cierpliwość w czasie kiedy rozwiązywaliśmy ten problem!

Wiadomość 5 z 6 (618 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 - utrata postępu [PS4] [PC] [Xbox One]

★★★ Newbie
Mam to samo
Wiadomość 6 z 6 (609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem