Dot.: Battlefield 1 ścinka i wyłaczenie się gry podczas rozgywki.

autor: MoonSlash
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 ścinka i wyłaczenie się gry podczas rozgywki.

★★★ Novice

Witam,

Od około tygodnia mam Problem z BF1, a mianowicie podczas dołączenia do jakiejkolwiek rozgrywki Multiplayer, jak i po rozpoczęciu kampanii Single gra po 5-10 min zawiesza się na kilka sekund i wyłącza się racząc mnie mnie moim pulpitem, bez jakimkolwiek komunikacie o błędzie.Próbowałem już kilku sposobów na naprawienie błędu, Wyłączenie synchronizacji z chmurą w Origin i zmiana nazwy Battlefield1 na Battlefield kopia w dokumentach jak zalecacie, Karta graficzna zaktualizowana do najnowszych sterowników . Czysty rozruch systemu w celu ustalenia czy to nie wina jakiejś aplikacji. Reinstalowane samej gry, reinstalowanie Origin. Pełne skanowanie systemu w celu wykrycia wirusów. Opcja napraw w samym Origin i jak na razie wszystko to bez skutku

 

Sprzęt:

AMD Ryzen 5 1600

GeForce GTX 1050 TI

2x4 Gb Ram 2400Mhz DDR4

ASRock A320-HDV

Windows 10 Home Update 1803

 

Dodam jeszcze, że wcześniej chodziło wszystko ładnie i bez problemów. Dołączam jeszcze DxDiag

Wiadomość 1 z 3 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 ścinka i wyłaczenie się gry podczas rozgywki.

Community Manager (retired)

@MoonSlash Hej!

 

Zerknij proszę do tego wątku, gdzie problem został opisany i rozwiązany prze pobranie wszystkich aktualizacji do Windows 10. Z Twojego raportu wynika, iż masz Build 16299, czyli wersję 1709 a nie 1803.

 

Powodzenia!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (541 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1 ścinka i wyłaczenie się gry podczas rozgywki.

Community Manager (retired)

@MoonSlash Hej!

 

Zerknij proszę do tego wątku, gdzie problem został opisany i rozwiązany prze pobranie wszystkich aktualizacji do Windows 10. Z Twojego raportu wynika, iż masz Build 16299, czyli wersję 1709 a nie 1803.

 

Powodzenia!

 

Wiadomość 2 z 3 (542 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 ścinka i wyłaczenie się gry podczas rozgywki.

★★★ Novice

Faktycznie chodziło o aktualizacje, byłem pewien że ją miałem wgraną, dzięki wielkie za pomoc :D

Wiadomość 3 z 3 (426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem