Dot.: Battlefield 1 i 4

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield 1 i 4

★ Apprentice

Tyle chce zauważyć, że to na początku kampanii Battlefield 1 tak mi ścina. Co do Battlefielda 4 w kampanii też mi ścinało, podobnie w multi i co, to też wina aktualizacji? Owszem sprzęt mam nie najnowszy, bo kupiony 3 lata temu, ale z tego, co się orientuję, sporo ludzi nawet na nowszych komputerach ma problemy. 

 

A skoro GTA V i Wiedzmin 3 też doczekały sporo łatek i jakoś nie zauważyłem, że żeby one wpływały na wydajność. Ktoś powie - zmniejsz detale w grze, ale kombinowałem nawet na niskich ustawieniach i dalej to samo. Wyjścia są dwa, albo pokpiona optymalizacja, która zepsuła jakaś aktualizacja, albo coś jest na rzeczy z Windowsem 10, bo problem spadających i niskich klatek występuję głownie na tym systemie.

Wiadomość 11 z 12 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 i 4

★★ Guide

Ja tez chce zauwazyc ze spelniam z nawiazka zalecane wymagania i tnie. Na poczatku gralem na gorszym sprzecie i nie bylo klopotow. Rozumiem ze i7 4790, 16gb ram i gtx 1080 to za malo do gry w fhd bez wzgledu na ustawienia????

Wiadomość 12 z 12 (460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem