Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

autor: CheekiBreekiPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 błąd - Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie systemu

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

od kilku dni zmagam się z problemem, że jak chcę pobrać aktualizację gry Battlefield 1 to wyskakuje mi komunikat: POBIERANIE ZOSTAŁO WSTRZYMANE
Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjnego. Gdy system Windows poprosi Cię o zgodę na kontynuowanie, kliknij przycisk „Tak” (lub ten co na zrzucie ekranu). 
Próbowałem już naprawić grę, ale nie pomogło. Dzieje mi się tak po ostatniej aktualizacji Origin. Z góry dziękuję za chęć pomocy.

 

Wiadomość 1 z 8 (1 891 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

Hej

Aby rozwiązać ten problem zmodyfikuj ustawienia kontroli użytkownika:
- Zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
- W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
- Wybierz "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
- Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
- Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
- Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
- Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
- Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
- Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (pierwsze cztery podpunkty)

 

Daj znać czy po wykonaniu tych kroków wszystko wróciło do normy. Tongue out

Wiadomość 2 z 8 (1 881 wyświetleń)

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

★★ Novice
Nadal to samo. Nie pokazuje mi system żadnych powiadomień. Jakby co to ja grę uruchamiam w aplikacji a nie poprzez skrót.
Wiadomość 3 z 8 (1 876 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

Community Manager (retired)

@CheekiBreekiPL Witaj!

 

Najczęstszym rozwiązaniem jest przeinstalowanie aplikacji Origin uprzednio czyszcząc tzw. pamięć podręczna. Instrukcje jak to zrobić plus dodatkowe obejścia znajdziesz tutaj. Daj znać czy pomogło i z jakiegoś Antywirusa korzystasz. Dodatkowo zerknij proszę na ilość wolnego miejsca na dysku! 

Wiadomość 4 z 8 (1 837 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

★★ Novice

1. Aplikację origin dzisiaj 2 razy przeinstalowywałem, ale pamięć podręczną nwm czy dobrze czyściłem.

2. Antywirusa już nie mam, ale mam antiransomware jak coś.

3.Po przeinstalowanie aplikacji pojawił się inny problem: https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/Problem-z-aktualizacja-Bf1/m-p/6385428#M124 .

 

Wiadomość 5 z 8 (1 831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

★★ Novice

Ale dzięki, spróbuję.

Wiadomość 6 z 8 (1 830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

Community Manager (retired)

@CheekiBreekiPL 

 

Hej spróbuj jeszcze kroków z poniższego zrzutu:

 

3423411.PNG

 

Konkretnie chodzi o ścieżkę, gdzie aktualizacja jest pobierana przed instalacją.

 


 

Dodatkowo według tej instrukcji spróbuje przenieść folder BF 1 na inną partycję celem przetestowania problemu po stronie uprawnień Windowsa.

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

 

 

Wiadomość 7 z 8 (1 815 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak zaktualizować Battlefield 1?

★★ Novice

Zainstalowałem oringa na dysk D i konkretnie gdzie jest gra zainstalowana. ZNOWU TO SAMO! Dobra, chyba dam se z tym spokój. Ciekawe czemu nie odpowiadają jak się do suporta pisze...

Wiadomość 8 z 8 (1 786 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem