Dot.: Battlefield 1 - Przepustka Premium

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 - Przepustka Premium

★★★ Newbie

Witam,

 

Mam problem zakupiłem już jakiś czas temu premium pass na PC i chcąc grać na mapach premium wczytywanie mapy nie ustaje w takim sensie ze mam czarny ekran z ikona ładowania mapy i tak bez końca czy ktoś miał podobny problem lub ktoś wie jak go rozwiązać

Wiadomość 1 z 4 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Przepustka Premium

★★★ Novice

Witam

 

Czy połączenie z internetem jest w porządku? Też kilka razy miałem taki problem i w wielu przypadkach był problem z połączeniem. Warto to zgłosić(może to poprawią choć nie spodziewajmy się cudów od DICE ;D)

Pozdrawiam i czekam na odp.

Large smile

 

 

Wiadomość 2 z 4 (425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Przepustka Premium

★★★ Newbie
Połączenie jest w porządku ponieważ na standardowych mapach tego problemu nie mam i zaczyna mnie już to powoli irytować bo wydałem pieniądze a nie mogę z tego korzystać :/. zgłosiłem zobaczymy czy coś zrobią
Wiadomość 3 z 4 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Przepustka Premium

Community Manager (retired)

@xXWiaderXx Hej!

 

Spróbuj poniższych kroków, gdyż mapy powinny normalnie się ładować, gdyż są częścią integralną gry:

 

NAPRAWA GRY

5611121.PNG

 

ORIGIN

Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

 

DODATKOWO:

 

WYCIĘCIE (np. na Pulpit) folderu twinkle z katalogu ustawień gry ( Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty) i restart gry!

 

453451111.PNG

ODŁĄCZENIE PADA przed uruchomieniem gry.

 

RESET USTAWIEŃ GRY:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

AV/FIREWALL

 

Sprawdź również czy Twój AV/Firewall nie blokuje plików od nowych map, w szczególności AVG/Avast, McAfee powodują problemy.

Wiadomość 4 z 4 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem