Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 Problem przy pobieraniu - PC.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Otóż tak... Pobierałem sobie battlefielda 1. Wkońcu. 22 % A przy 22% mogłem już uruchomić grę. Przeszedłem pierwszą misję w kampanii, miałem już potem 30% pobierania i wywaliło mi prąd. Tak na sekunde. Włączam origina mam 0% pobierania ale do pobierania za to mam mniej GB. No i.. Super. Włączę sobie i zagram drugą misję. No i ten.. Nie mogę uruchomić gry. Pisze mi że "Aktualizuje" grę 51 gb. I teraz muszę poczekać aż mi się pobierze do końca czy da się to jakoś obejść i znów zrobić tak, abym mógł w to zagrać? I jeszcze jedno pytanko.  Kiedy już uruchomiłem grę i przeszedłem tę pierwszą misję to będzie mi naliczać 10 godzin grania ? Bo mam do dyspozycji tylko 10 godzin gry i chyba poszło na marne.. Ale wolę zapytać. 

Z góry dziękuje za pomoc pod ostatnim postem. 

Wiadomość 1 z 7 (1 527 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witam @ZiemnioKoK

 

Na początek sprawdź poniższe i daj znać z jakiego systemu Windows korzystasz?

  

ODINSTALUJ ORIGIN

  • Odinstaluj  następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 

  • Pobierz najnowszą wersję z naszej strony

  • Zainstaluj Origin z domyślnymi ustawieniami!

  • Uruchom następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

Dodatkowo kroki na błąd touchup.exe, znajdziesz w tym wątku. Polecam także TEN  i TEN wątek. 

 

 

Powodzenia!

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (1 691 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witam @ZiemnioKoK

 

Na początek sprawdź poniższe i daj znać z jakiego systemu Windows korzystasz?

  

ODINSTALUJ ORIGIN

  • Odinstaluj  następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 

  • Pobierz najnowszą wersję z naszej strony

  • Zainstaluj Origin z domyślnymi ustawieniami!

  • Uruchom następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

Dodatkowo kroki na błąd touchup.exe, znajdziesz w tym wątku. Polecam także TEN  i TEN wątek. 

 

 

Powodzenia!

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

 

Wiadomość 2 z 7 (1 692 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

★★★ Novice

Korzystam z Windows 10. Czy konieczne jest odinstalowanie programu "Origin" ? Nie chciałbym pobierać  BF'a 1 od nowa. Mam już 72% a chciałbym wkońcu zagrać. Chyba wytrzymam ale na prawdę nie ma żadnego sposobu by zagrać w tym momencie ? 

Wiadomość 3 z 7 (1 501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

★★★ Novice

Okej nie ważne. Doczytałem niżej (nie spowoduje to usunięcia gry) i już zabieram się do roboty ! Za 5 minut napiszę czy podołałem temu zadaniu :D 

Wiadomość 4 z 7 (1 500 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

★★★ Novice

Działa! Dzięki wielkie Standard smile Wkońcu mogę zagrać ;]

Wiadomość 5 z 7 (1 490 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

Community Manager (retired)

Hej Standard smile

 

W razie co, podsyłam jeszcze jeden sposób:

 

FIX 2 INSTALL VC ++ 2015

 

Spoiler
Błąd, który otrzymujecie jest często związany z bibliotekami vc ++  z wersją Microsoft Visual C++ 2015. Polecam zajrzeć do tego artykułu pomocy, gdzie jest to szczegółowiej wytłumaczone. 
23332211111.PNG
PS. Aplikacja Origin powinna się znajdować w katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin.

Odinstaluj pakiety vc ++ 2015 x64 i x86 (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranieoraz instalacja powinna załatwić sprawę! 

432421.PNG

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 6 z 7 (1 487 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 Problem przy pobieraniu.

Community Manager (retired)
Hej :D

Widzę, że szybko Ci poszło Standard smile Ciesze się, że mogłam pomóc.

Pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 7 z 7 (1 485 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem